SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son dakika | İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 10.06.2020 12:27

TJK'da altılı ganyan heyecanı, İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleri burada.

Son dakika | İstanbul at yarışı tahminleri

Hasret bitti; 84'lük ara bugün itibarıyla son buluyor. Yarış camiası, koşularına bugün 13.30 itibarıyla kavuşuyor. Safkanlar, İstanbul Veliefendi'de ve Elazığ Hipodromu'nda sahaya çıkacak.

İki program da oldukça kalabalık. Safkanlar, 84 gün koşmasalar da idmanlarını aksatmadı. Tay koşularına dikkat! At yazmaktan kaçmayın derim. Safkanların ayakları yere düz bassın. Herkese hayırlı olsun...

YARIŞ CAMİASININ GÖZÜ AYDIN

Gündüz seansı; 13.30'da koşulacak tay koşusuyla start alacak. 12 Arap atı sahaya çıkacak. Tay koşuları kapalı kutu koşular. Sahada söylentisi olan EŞREFOĞLUBEYİ, KAFKASIM, YALVAÇHAN, ARZU GELİN, BAŞVEZİR ve BOZAĞA'ya birer çarpı atıp güne başlayalım.

İkinci koşu uzun bir çim yarışına sahne olacak. Çayıra bayılan ve sıkıntılarından arınan MUHSİN, ekürisinin de desteğini alarak kötü gidişe bir dur diyebilir.

ÖZDOĞA BOMBAYI PATLATABİLİR

Çim yarışları biraz da sürprize gebe yarışlar. Ben günün bombasını bırakıp bir köşeye çekilmek istiyorum... ÖZDOĞA; Gökhan Bektaş pilotluğunda kazanıp kupon bırakmayabilir. Ardından koşunun favorilerinden ŞAHİNSEMİH ve LİZARDON'u da kuponlara ekleyelim derim.

Yine geldik tay yarışına... BOSNA HERSEK, KOŞTURBO ve ONARBEY'in idman performanslarını kondisyoner arkadaşlar öve öve bitiremediler. Ayırmadan yazın derim. GELİBOLU GELİNİ ve KENANLI da benim çalışmalarım sonucu kuponuma eklediğim isimler...

ZEKİ DAYI'YI TUTABİLENE AŞK OLSUN

Yazdık yazdık; kupona bir nefes aldıralım artık. 1500 metre sentetikte 9 Arap atı sahaya çıkacak. Yarış severler Ahmet Çelikli FATİH AĞA'ya yüklense de ben Gökhan Kocakaya'nın bineceği ZEKİ DAYI'yı günün teki ilan ediyorum.

Sentetikten çime geçiş yaptık. Birinci altılının tabela ayağında; çayıra bayılan AFTER FOREVER ile başlayalım derim. Halis Karataş'ın pilotluğunda ara verdiği birinciliğe kavuşabilir. Performasıyla göz kamaştıran JACK SPARROW, Ahmet Çelik ile etle tırnak gibi olan LUPO UNO ile PASTORAL SENFONİ'ye birer çarpı atalım derim.

TAY KOŞULARINA AMAN HA DİKKAT!

Geldik ilk altılın son ayağına. 13 tane muazzam safkkan yer alacak koşuda... Ben bütçem dahilinde; 4 isme şans verebildim. KARABAYIRLI, BRATİSLAVA, SİYAH İNCİ ve THE PERFECT SHOW. Yeriniz varsa 1-2 isme daha çarpı atın derim. Çok sayıda hazır isim bulunuyor koşuda.

Günün kalabalık koşularından birisindeyiz. 4 yaşlı Araplar'ın Şartlı 19 mücadelesinde çarşı karışabilir. MENGÜALP, çıkışta liderliği alabilirse; finishi kimselere bırakmaz. Süratli stiliyle yarışta söz sahibi olmasını beklediğim MAYDANOZ, sert binicisiyle EŞİYOK, formda BAWIKAL NEVZO ve ÖZDEMİR AĞA; kuponlarda yerini alması gereken isimlerdir.

CALL TO VICTORY YİNE FOTOLAR...

Yarış hayatına dördüncülükle başlayan ancak ardından çıktığı 7 yarışta da bileği bükülmeyen CALL TO VICTORY, günün en çok tercih edilen ismi durumunda. Çimin başarılı ismi bugün de kazanıp tabelasına bir birincilik daha yazdırır. Banko.

Bugün tay koşularına aman ha dikkat. İdman ile koşu performansları aynı olmuyor. Sahadaki arkadaşlar; KARACAKAYALı, MUZOBABA ve KUDRETİM'in dışına çıkmaz dedi. Ben de bu üç ismi yazıp son ayağa geçiş yaptım.

Kapanış; kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. Bende; MAICON, WOLF CREEK, MRAHOR ve HEEGRAN var. Şansımız bol kazancımız daim olsun. Yarışlar yeniden camiaya hayırlı olsun...

Birinci altılı

1.ayak  2. ayak  3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 6  4  3  7  3  1
 7  7  7    6  4
10  2 10    7  6
11  3 11    9  2
 2    6      
 4          

İkinci altılı

1. ayak  2. ayak  3 .ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  1  3  5  2
 6  4 15    8  5
 7  6  6    7 13
 9  9  5     11
     2      
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya