SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Adana Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 25.02.2020 11:57

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'deki koşularla devam ederken Yeşiloba Hipodromu'na dair tahminler ve analizler burada.

TJK Adana Altılı Ganyan Tahminleri

Adana Yeşiloba'da altılı ganyan, 15.30'da koşulacak Handikap 15 yarışıyla başlayacak. Uzunların başarılı temsilcilerinden birisi olan PURO'yu yazarak şablonumuzu oluşturmaya başlayalım. JESSAMINE gibi değerli bir safkanla eküri olarak koşacak. Bu ikili, bende favori.

STAR SCREAM, cazipken aman ha kaçmaz! Harika durumda olan VICTOR WOLLES, finishi ilk sırada geçebilir. İyi ekllerde yarışa hazırlanan THE PUNISHER ile moralli BORDO MAVİ'ye birer çarpı atalım.

STAR SCREAM GÖZDEN KAÇMASIN

Henüz yarış kazanma deneyimini kazanamamış 3 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; 10 kısrak sahne alacak... Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla INSIGNIA, KHORA, FOREVER ALONE, WANWISA, SULTANIM, BÜYÜKHAN KIZI'nı ayrımsız yazalım.

Üçüncü ayakta; formunu bulan ve tırnağının ucuna kadar gelen SUKAYA ile başlayalım. Başarılı safkan son iki yarışında yakın ara geçildi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Dağyudan Ekürisinin safkanları birlikte hareket ederlerse; favorimin en ciddi rakibi olurlar. Eküride; KURUŞUNOĞLU daha öne çıkıyor. Son olarak GÜNPINAR'a bir çarpı atıp ayağı sigorta edin derim.

GRANDE AQUILA NEFES ALDIRABİLİR

Formlarıyla göz dolduran 7 safkan saatler 17.00'yi gösterdiğinde piste çıkacak. A3 açık yarışında; Özcan Yıldırım idaresinde duble yapan GRANDE AQUILA'yı yazarak başlayalım. Tek yazacaktım ama formda ekürileri de yazıp ayağı sigorta edelim.

Adana'da yazdık yazdık; tekimizi açıklamanın zamanı geldi gibi... Tabela ayağında cazip bir ismi tek yazıp biraz risk alalım. BABA CUVEE, Adana'nın başarılı jokeylerinden Samet Erkuş idaresinde ikramiyeyi farklı noktalara taşıyabilir. Safkan idmanlarda dereceli işlere imza atmış. İdman performansını yarışta sergileyebilirse fotolayabilir.

Yeşiloba gün, Maiden yarışla son bulacak. OLINDA, BE HAPPY, AZRA GIRL, PINKY PIE, GOLD FLOOD... Sıralamam bu şekilde. Herkese bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  5  5  4  7  9
 6  6  1  3    2
 4  4  7      1
 9  9       10
 3  8        4
   2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya