SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yeşiloba'da teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 28.01.2020 13:05

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ediyor. Adana Yeşiloba Hipodromu'na dair at yarışı tahminleri burada...

Yeşiloba'da teksiz altılı!

Dün Bursa Osmangazi için verdiğimiz şablon adrese teslim edildi. Keyifler kazanca dönüştü. Bugün de aynısını sağlarız inşallah... Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Adana Yeşiloba'da 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan 15.00'te koşulacak ikinci koşudan itibaren start alacak. 8 tane deneyimli Arap atı piste çıkacak. Ben bu ayakta at yazmaktan kaçınmamanızı öneririm.

İLK AYAĞI KAPAMAYAN YANAR

Ayrım yapamadım, risk de alamadım. Ben bu ayağı kapadım. Sıralamam şu şekilde; bütçeniz dahilinde değerlendirin... YOLDAŞHAN, YURDAKUL, YÜKSELİM, BOZTEPEBEYİ, MONTEGO, ÖZYEL, ZÜBEYİR, ŞAHİN TEPESİ.

Adana'da zorlu bir program var. At yazmaktan kaçamadım ve bütçemi biraz artırdım. Tavsiye ederim. İyi bir ikramiye vadediyor bu program. Gelelim ikinci ayağa; Maiden bir yarış yapılacak. 3 kez start alıp 3'ünde de tabela etrafında gezinen MY HEAD, bugün formunu bir adım öteye taşıyıp ilk zaferini elde edebilir.

VERNAZZA TIRNAĞININ UCUNDA

DARK VICTORY, güçlü pedigirye sahip... İyice dinlendi ve bu koşu hedef alındı. Yazılsın. RUN FOR ALİ sert binicisyle bombayı patlatabilir. İlk startında yakın ara geçilen VERNAZZA, tırnağının ucunda. Kara kaplı defterde yer alan SÜPERSTAR'a da bir çarpı atmanızı tavsiye ederim.

Yazdık yazdık artık az atla geçmenin zamanı geldi. 3. ayak A2 yarışına sahne olacak. BITCOIN, son iki yarışında geçildi. Yarış severler, bu kez buna izin vermez şeklinde yorumlamış. Ancak ben Türkiye'nin tekini yıktım.

THE MATCHED NEFES ALDIRABİLİR

Pilot değişikliğine giden THE MATCHED, Halis Karataş jokeyliğinde kazanabilir. Bu saflan istim üzerinde... Yarışta start alacak 9 safkan yer alacak. Hepsinin de tabela şansı var ancak ben risk almaktan yanayım. Sigorta niyetine BABA HANCI yazılabilir. İki safkanla geçtim ben.

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesinde; 9 başarılı kısrak sahaya çıkacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren WIND, bomboş kilosuyla fotolayabilir. İyi ellerde bakılan ROYALİZ, sert binicisiyle favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Son iki yarışını kazanıp moral yönünden güçlenen FREUDE'da da bir çarpı atalım.

SEVDİĞİ PİST VE MESAFEDE KIRKDOKUZ

Tabela ayağında da teki yıktım. Vaziyet alın dostlar... Adana kaba kumuna bayılan KIRKDOKUZ, sevdiği mesafede fotoyu geçer diyorum. En ciddi rakibi de Şanlıurfa'dan formda geşen AYŞEROSE'un olmasını bekliyorum.

Adana Yeşiloba'da kapanış; henüz yarış zaferi kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne olacak. İlk yarışında tabelaye bir şekilde kendisini atan DR RIVER, sürpriz sever pilotu Ali Kaçmaz ile fotolayabilir.

SAN BENITO, idmanlarında dereceli işlere imza atmış. Yazalım. İki startında da yakın ara geçilen HAKİMŞAH, şeytanın bacağını kırmak için piste çıkacak. Son olarak HUNTING'i de yazın dostlar. Bol şans...

 

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  5  8  9  4  1
 6  3  6  4  1  9
 7  6    2    4
 1  8        5
 2  7        
 3          
 8          
 4          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya