SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Adana At Yarışı Analizleri

ALTILI GANYAN | 15.02.2020 12:45

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Yeşiloba'da kazandıracak TJK Adana at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

TJK Adana At Yarışı Analizleri

Yeşiloba'da altılı ganyan heyecanı 15.30'da koşulacak... Formunu bulan BİDANEM ile başlayalım. Ardından performansıyla dudak ısırtan DEMRECAN ilginçtir ki yarış severler tarafından tercihlenmemiş. Yazılsın. Son iki yarışında yakın ara geçilen PERİLİ KAYA, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Güçlü orijiniyle NAZDARIM, bomboş kilolarıyla HAYIRLI KIZ ve ECESER'e de birer çarpı atalım.

Adana'da ikinci ayak; Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. 1'i ilk kez olmak üzere 12 İngiliz tayının sahne alacağı koşuda; sahada söylentisi olan isimlere yer vereceğim. CUVE HAYDAR, SAVAŞ BEY, EL MESCALERO, DR RIVER, WHITE SPEAR, KORHAN.

ANKA, WINNER BİNİCİSİYLE KAZANIR

Üçüncü ayakta mesafe; uzayacak. Son yarışında sert grupta yer alıp aynayı ilk sırada geçen ANKA, winner binicisiyle seriye bağlayabilir. Ardından iyi durumdaki SUMEL HAN'ı da yazıp bu keyifli ayağı geçelim derim.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusundayız. Yüreğir Belediyesi adına yapılacak kupalı yarışta; uzun - kısa ayırt etmeksizin başarılı koşular çıkaran BAY EMİR'i yazalım. Safkan çok iyi durumda. Winner binicisiyle kazanmayı hatırlayabilir. Yarış severler, BİLDENHAN'a yüklenmiş ancak ben kuponumda yer vermedim. Formuyla göz dolduran ZÜBEYİR var bende. Tavsiye ederim.

ADANA'DA MAHZUNKRAL...

Orta mesafe yarışına sahne olacak yarışta; 7 safkan sahaya çıkacak. Aprantilere mahsus olacak koşuda; Mehmet Salih Çelik idaresinde koşuya katılacak YURDAKUL, çıktığı gibi koşuyu kazanabilir. Kuma yatkın orijiniyle MAHZUNKRAL'ı da yazalım derim.

Günün en kalabalık koşusu kapanışa denk geldi. Maiden mücadele olacağı için ayağı geniş tutalım derim. DAINTREE, HUNTING, DARK VICTORY, LAGOON, ŞAHİN HAN, KING ATLAS, MY HEAD, FAST FANTASTIC. Herkese bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2: ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  2  1  4  1
 7 11  1  4  1  5
 3  5        2
 4  4        7
10 12       12
 9  9        6
           9
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya