SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da HÜMA SULTAN geçilmez

ALTILI GANYAN | 16.02.2020 14:41

Altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Adana'daki koşularla devam ederken Yeşiloba'da kazandıracak TJK Adana at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

Adana'da HÜMA SULTAN geçilmez

Adana'da akşam altılısı var. Saatler 19.00'u gösterdiğinde; heyecan start almış olacak. Herkese şimdiden bol şans dileyelim. 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. 10 safkan arasında geçecek yarışta kazanmaya aday birçok isim var bence. İlk ayağı biraz geniş tuttum ben. İlk olarak formunu bulan ve son iki yarışını uzak ara kazanan SABIR BEY ile başlayalım derim.

MİHMANLI, tempoyu belirleyecek isim olacak. Birinciliği erkenden alıp yarış sonuna kadar korumak isteyecektir. Kazanırı var. YEŞİLKALE, kondisyonun buldu. Bir çarpı armakta fayda var. DERDİYOK tabelanın abonmanı yazalım. Perdormansını bir adım öteye taşırsa kazanır. Bomba olarak da CANKEŞANLI'yı yazalım.

EKÜRİ DESTEKLİ FIRTINA ERCAN

Sırada; Maiden koşu var. Eküri destekli FIRTINA ERCAN ile başlayalım. Güçlü pedigrisiyle ZULUT OĞLU, sert binicisiyle DUZENKAYA, son yarışında yakın ara geçilen BERK OĞLU ile Maidenların gediklisi haline gelen ve şeytanın bacağını kırması beklenen GİRAYER'e bütçeler el verdiğince çarpı atalım.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında kalite safkanlar sahaya çıkacak. Yarış severler, BITCOIN'i öne çıkarmışlar. Bundan önce bu safkandan ağzımız oldukça çok yandı. Ben yıktım. Son yarışını Halis Karataş pilotluğunda adeta yürüyerek kazanan SKY WOLF, seriye devam eder görüşündeyim. İyi hazırlık dönemi geçiren ANGELS BOY, favorimin en ciddi rakibi olur.

ADANA'DA CAZİP TEK HÜMA SULTAN

Yamaklara ait Şarlı 5 mücadelesinde; 4 ve yukarı Arap atları sahada boy gösterecek. Ben burada da teki yıktım. İdmanlardaki görüntüsüyle adeta göz doldruan HÜMA SULTAN, bugün aynayı ilk sırada geçebilir.

Tabela ayağında ayağı kalabalık tuttum. Oldukça iyi durumda olan 9 kısrağın mücadelesi nefesleri kesecek. 21.00'deki bu yarışı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Tabelanın olmazsa olmazlarından olan LADY TULPAR, kazanıp özlediği birinciliği elde edebilir. Son yarışında fotoda geçilen JAMALA, iyice dinlendi. Sert binicisiyle finishi ilk sırada geçebilir.

ROTASIZ SEYYAH, NEFES ALDIRIR

ROTASIZ SEYYAH, sevdiği mesafeyi ve winner binicisini de yakalamışken fotolayabilir. Şanlıurfa'dan formda gelen GÜL MATRA, HAZELESYES ile IMAGINE PEREST'i de yazıp kapanışa yol alalım.

Adana Yeşiloba'da bugünlük yarış heyecanı Maiden yarışla sona erecek. Sahadaki söylentileri itibarıyla ILDIR RÜZGARI, KARADUT AĞASI, NALÇACI, BALÜZÜMLÜ, SAMARRA, BERİŞ ve AĞA BABAM'a birer çarpı atalım. Bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  3  3  5  6  6
 2  9  4    5  7
 6 11      1  9
 5  2      7 11
 3  4      9 10
 9        3  2
           1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya