SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da AĞA BABAM geçilmez!

ALTILI GANYAN | 26.01.2020 13:24

Altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Adana'daki koşularla devam ediyor. Adana Yeşiloba Hipodromu'na dair at yarışı tahminleri burada...

Adana'da AĞA BABAM geçilmez!

Dün İstanbul Veliefendi'de iyi bir şablon oluşturmuştuk ancak nüanslarla ikramiyeyi kaçırdık. 42 bin 956 gibi bir rakamı cebimize koyabailirdik. Şablon 4'te kaldı ancak 2 yarışta önerdiğimiz isimler yakın ara geçildi.

Adana Yeşiloba'da altılı ganyan 18.30'da koşulacak Handikap 16 yarışıyla start alacak. 4 ve yukarı Araplara ait koşuda 8 kısrak piste çıkacak. Şanlıurfa'dan formda gelen DEHİBE HANIM, Mehmet Salih Çelik idaresinde çıktığı gibi bitirebilir.

KISMET KIZ, ADANA'DA SÜRPRİZ YAPABİLİR

HIZLI ZELİŞ, adı gibi hızını konuşturabilir. Güçlü orijiniyle ARAYEKYİ, sprinter yapısıyla ELMASINKIZI ile KISMET KIZ'ı ya yazıp ilk ayağı geçelim derim.

İkinci ayağı kalabalık geçin derim. 12 safkan koşuda start alacak. KOMET, tam bir mesafe atı. Son yarışında birincilğe ara verdi ancak bugün Mehmet Salih Çelik idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir. Yarışın temposunu bu ikili belirleyecektir. Nefesini koruyup finishi ilk geçen olacaktır.

TAKİP ATIM FAHRENHEİT'A ÇARPI ATALIM

BİŞKEKHAN, iyi durumda. Bu safkan tabelanın vazgeçilmezi... Kazanma zamanı gelmiş olabilir. Yazalım. ATOMSAÇAN, winner jokeyiyle yarışta hak iddia edebilir. BABADAĞINOĞLU, bomboş kiloyla start alacak. Bombayı patlatabilir. Takip atım FAHRENHEİT ile OĞLUMEJDER'i de yazın derim. Bu ayakta at yazmaktan kaçmayın...

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. TEMA Vakfı adına düzelenecek yarışta; fotoyu ilk sırada geçen safkan kupanın sahibi olacak. KARA DUMAN bende önde koşar. Beyaz bayrak-ayna yapabilir.

VAHŞİ KIZ, ARANIN ARDINDAN KAZANABİLİR

MARS, Halis Karataş idaresinde birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. VAHŞİ KIZ, aranın ardından kazanarak pistlere merhaba diyebilir. Son olarak CONTENDER'ı da yazmanızı tavsiye ederim.

Dördüncü ayakta; yarış severlerin çok da şans vermedikleri EVERGRANDE ile başlamaktan yanayım. Sahadaki abilerim safkanın çok iyi durumda olduğunu söyledi.

ŞANLI ÇOCUK, ŞANSIMIZ OLSUN

UÇAN FİL, son yarışını kazandı, moralli ve kendinden emin olduğu söylendi. SKY WOLF son yarışında aynı mesafede aynı jokeyiyle start almıştı. Yine aynı şekilde AGF'de lider. Bu sefer kazanıp güven tazeleyebilir. Takip atım ŞANLI ÇOCUK'a da yer verin derim. Şans getirir...

Tabela ayağı; henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne olacak. 1 numaralı kulvardan start alacak AĞA BABAM, Müslüm Çelik idaresinde kazanıp Maiden'a veda edebilir. Çıktığı gibi bitirir diyorum. Banko.

SON AYAĞI KALABALIK TUTUN DERİM

Adana Yeşiloba'da kapanışa geldi sıra... Oldukça kalabalık bir yarış... At yazmaktan kaçmayın derim. Mesafe kısa, safkanlar geçişlerde sıkıntı yaşayabilirler. Ben bütçem dahilinde; SABIR BEY, HEDEFE KOŞ, TSARİGRAD, POKERCİ ve SÜMERLİ'ye birer çarpı atın derim. Bol şans...

 

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  2  4  4  1  4
 6  3  5  3    1
 4  4  7  2    2
 3 11  2  6   14
 8  5       11
   8        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya