SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Adana'da HAYALET KIZ geçilmez

ALTILI GANYAN | 11.02.2020 13:02

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'bdeki koşularla devam ederken TJK Adana at yarışı tahminleri ve analizleri burada

Adana'da HAYALET KIZ geçilmez

Adana Yeşiloba'da altılı ganyan Maiden yarışla start alacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren TURBO GÜLÜ; yarışın başında alacağı avansı koşunun sonu kadar koruyup Maiden'a şaşalı bir şekilde veda edebilir.

Son yarışında iyi bir performans sergileyen DAMLAKIZ ile tabelanın gedikli isimlerinden birisi olan KUDRETHANIM; ekonomik kuponlardaki yerini mutlaka alsın. Formunu bulan HAFİDEKIZ ile GÜLREYHAN'a da yeri olanlar birer çarpı atsın derim.

SÜPER BABA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

İkinci ayak zorlu bir koşuya ev sahipliği yapacak. 12 tane başarılı İngiliz sakan pistte tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Hepsinin bol şans dileyelim...

Formunu artıran ve son yarışında yakın ara geçilen SÜPER BABA, bugün şeytanın bacağını kırıp fotolayabilir. Tabelanın abonmanı olan ve formuyla göz dolduran LEVENT BEY, favorimin en ciddi rakibi olabilir. Tüm sıkıntılarından arınan YOLDAŞKAYA'da bir çarpı atalım.

AMAN HA AT YAZMAKTAN KAÇINMAYIN

Bu üç isim ekonomik kuponlar için yeterli olur düşüncesindeyim. Yeri olanlar; STAR SCREAM, BAY PATRON, KEPHISSOS, RENTELE ve PROFESSOR'ü de aman ha değerlendirsin. Adana, bugün yüksek ikramiyeler dağıtabilir. At yazmaktan kaçmamanız önemle rica olunur.

Uzun mesafe yarışına geldik. 2400 metrede koşulacak yarışta; KOMET ile başlayalım derim. Safkan yarış severlerin gözünden kaçmış ancak biz ilk sıradan değerlendirelim derim. Hatta risk alınıp güne nefes aldırmak isteyenler tarafında tek de geçilebilir.

EKONOMİK OYNAYANLARA KOMET

Ardından performansını arıran ve yarış kazanacak kıvama gelen ÖZBATU, KATI SEMİH ile ATOM SAÇAN'ı değerlendirebilirsiniz. Ekonomik düşünenler; KOMET, geniş düşünenler; ÖZBATU, KATI SEMİH ve ATOM SAÇAN'ı da yazsınlar.

Dördüncü ayak günün tek kupalı yarışı olan Osmaniye Belediye Başkanlığı adına yapılacak koşuyla devam edecek. Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; HAYALET KIZ diyorum. Matador lakaplı kokeyi Ahmet Çelik idaresinde sonlarda etkili gelip aynayı ilk sırada geçecektir.

ARJİN ABLA SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Adana Yeşiloba'da altılı ganyan Maiden yarışla başladı... Tabela koşusu da yine henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne olacak.

Yarış severler, BALÜZÜMLÜ'ye yüklenip AGF'de ilk sıraya taşısa da ben ARJİN ABLA diyorum. Kısrak her koşusunda üzerine koyarak ilerliyor. Akın Sözen idaresinde fotoya yapacağı akınlarla Maiden'a veda edebilir. BALÜZÜMLÜ, Adana'daki kondisyoner arkadaşların teki... Oldukça güveniliyor safkana. Favorim ARJİN ABLA, plase BALÜZÜMLÜ... İkili yeterli.

BADILLI BEYİ, URFA'DAN MORALLİ GELDİ

Kapanışa kadar kazasız belasız gelirsek ikramiye farklı boyutlara ulaşabilir. O yüzden biraz geniş tutacağım bu ayağı... Şanlıurfa'daki son yarışını adeta yüreyerek kazanan BADILLI BEYİ, oldukça moralli.

Kazanma alışkanlığını Adana'da da sürdürebilir. Sevdiği pist ve mesafede; HAYDİ DİZDAR, güçlü orijinleriyle ELİFE ANNE ile KARAKÖPRÜ, aranın ardından start alacak CANSEKLAVİ, tabelanın abonmalarından birisi olan CİĞERPARE ile günün bombalarından birisi olmasını beklediğim TANNURUNKIZI'na bir çarpı atalım. Oldukça cazip isimler önerdik. Şansımız bol olsun...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  9  6  3  1  1
 1 10  7    3 10
 4  3  5     14
 6  4  3     11
 3 12        2
  11        7
   7       13
   2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya