SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da bu atlar geçilmez!

ALTILI GANYAN | 14.01.2020 14:12

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ediyor. Adana yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

Adana'da bu atlar geçilmez!

Adana'da altılı ganyanın başlangıç ayağı 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesine sahne olacak. Kalabalık bir koşu. Uzunların başarılı ismi; ALLORA, çok formda. İlk sıradan yazalım.

Uzun - kısa ayırt etmeksizin iyi koşan AFBRİ, yüklerinden kurtulmuş RENK FARKI, koşunun favorlilerinden ELOIN, son yarışını kazanıp moral depolayan KEDİM ve HORONGÜZELİ'ne de birer çarpı atarak Adana Yeşioba'da güne merhaba diyelim.

Henüz yarış zaferi yaşamamış isimlerin mücadelesinde 9 saflan sahaya çıkacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın diyelim. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen BABA ÇAĞLAR, Ayhan Kurşun pilotluğunda özlediği birinciliğe kavuşabilir.

Maidenların gediklisi ALPERENHAN'a da bir çarpı atalım. Müthiş formunu birincilikle taçlandırıp şeytanın bacağını kırabilir. Son olarak HAKİMŞAH'ı da yazıp bu keyifli koşuyu geçelim.

ADANA YEŞİLOBA'DA 'BOYRAZ' ESEBİLİR

Günün en süratli geçecek yarışını kaçırmayın derim. Herkes saatlerini 16.00'ya kuruo vaziyet alsın derim. Ben de ilk sırada PİRSUS var. Süratli stiliyle dikkat çeken safkana tempo koşularının üstadı Saadettin Boyraz binecek. Son yarışının izlerini silebilir.

Ardından Kaizbert temsilcisi DÖVER'i ekleyelim. Güçlü orijinin hakkını vermesi lazım. Son yarışlarında yakın ara geçilen ZÜBEYİR, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Yarış severler de bu safkana çok güvenip AGF'de üst sıralara taşımış. Biz de yer vermeden geçmeyelim. Son olarak formda YURDAKUL'a da bir çarpı atalım...

SIRA GELDİ ADANA'DA GÜNÜN BANKOSUNA

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda 5 safkan yer alacak. Adana deyince akla gelen Çelik kardeşlerdir. Güçlü isimler ve şampiyon pilotların mücadelesinden BAY EMİR, kazanarak çıkar görüşündeyim. Son yarışını rahat tempoda kazanan başarılı safkan uyumlu jokeyiyle beyaz bayrak-ayna yapar düşüncesindeyim.

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesine sahne olacak. İlk startında yarış kazanacak kıvama kadar gelen THE DERWISH, yine formuyla göz dolduran GRANDE AQUILA, güçlü orijiniyle ORHUN REİS ile MY HEAD'i de yazıp Maiden'dan çıkacak safkanı bekleyelim.

RAMADAN BUGÜN 'KAÇMAZ'

Adana'da geldik kapanışa... 4 yaşlı Arapların Satış 2 koşusuna. 12 safkan boy gösterecek bu ayakta. Eküri destekli RAMADAN ile başlayalım derim. Maşallah çok iyi durumda. Ali Kaçmaz gibi sert biniciyi de yakalamışken geçilmez.

Ekonomik kuponlar tek yazabilir. Harika bir pedigrisi olan ve her geçen gün geçilmeyeceğine dair izlenimler veren GÜZEL ASİYA, güne bir bomba bırakabilecek UÇAN NAZ ile SUKAYA'yı da yazıp kendimizi sigortaya alalım. Şansımız daim ola...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  3  1  7  2
 4  1  1    2  9
 9  3  7    4  11
 7    5    3  3
 11          
 2          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya