SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

TJK Adana Yarış Tahminleri

ALTILI GANYAN | 04.02.2020 10:57

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ediyor. Adana YeşilobaHipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

TJK Adana Yarış Tahminleri

Adana Yeşiloba'da altılı ganyan, tay koşusuyla start alıyor alacak. İlk kez yarış deneyimi yaşayacak 10 isim piste çıkıyor olacak. Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla; KING BERKAY, GO WING, ELİYA, FOREVER ALONE, MR ARSEL, PEACE RUBY'i ayrımsız yazmanızı öneririm.

Bu arada dün Şanlıurfa güzel para dağıttı!. Beşli ganyanı buldum sanıyordum. Kurguda bir atı yanlış yazmışım. Teselli olacaktı ancak şablona eklememişim. Özür dilerim. Neyse bugün telafi ederiz inşallah.

MİHMANLI BEYAZ BAYRAK-AYNA

Geldik ikinci ayağa. İngiliz taylarının ardından sıra geldi Araplara... Tabii bu koşuda yer alacak isimlerin yarış tecrübeleri var. Burayı da az kalabalık tutacağız. Formuyla maşallah dedirten MİHMANLI, Mehmet Salih Çelik idaresinde başlarda alacağı avansı, yarışın sonuna dek koruyacaktır. Bir nevi beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Yaklaşık 4 ay aradan sonra start alacak CANKEŞANLI, son yarışında olduğu gibi kazanabilir. Son yarışlarında tabelanın abonmanı olan ALTINDERE, Halis Karataş ile özlediği birinciliğe kavuşabilir. Güçlü orijinleriyle KARAATEŞ ile TAŞERON da birer çarpı ister dostlar.

BRUCE WAYNE FOTOLAYABİLİR

1300 ile başlayan altılı ganyan 1400'ün ardından 1500'e geldi... Uzun kısa ayırt etmeksizin iyi koşan BRUCE WAYNE, bugün Ahmet Çelik idaresinde kazanabilir. Başlarda ipleri eline alırsa; winner jokeyiyle fotolayabilir.

Bu isim güne nefes aldırabilir. 'Yaşlı kurt' HUMBARA'ya da bir çarpı atın. Safkan dinlenmiş şekilde start alacak. Finish'i zorlayabilir. Son olarak da EVERGRANDE deyip ayağı geçelim.

GRANDE AQUILA ARDINA BAKMAZ

Günün yüksek ikramiyeli yarışlarından birisi... 3 yaşlı İngiliz tayları sahaya çıkacak. Formlarıyla göz dolduran 6 safkan piste çıkacak. Son yarışını Özcan Yıldırım ile kazanan GRANDE AQUILA, finish'i ilk sırada geçebilir.

Ben son yarışında bu ikiliyi oldukça beğendim. Rakiplerine göz açtırmazlar gibi geliyor. Alternatif tek olarak kuponlardaki yerini alabilir bu ikili. Sigorta isteyenler, yarış hayatına Halis Karataş ile başlayıp adeta yürüyerek kazanan ATEŞ YELE, winner jokeyini yine yakalamışken favorime tehdit oluşturabilir.

TABELADA BU İSİMLERE DİKKAT!

Tabela ayağı; ilk ayakta olduğu gibi tay koşusuna sahne olacak. Sagada söylentisi olan isimler şunlar: AIAS, FANTASTIC ANGEL, KIVANÇ, KARAYELE, MERTYUSUF...

Adana Yaşiloba'da kapanış; deneyimli İngiliz safkanlarının yarışına sahne olacak. 2000 metrede koşulacak yarışa; 11 safkan katılacak. Harika durumda olan PANCHMAHAL, son yarışını kazanıp şeytanın bacağını kırdı. Bugün de seriye devam eder düşüncesindeyim. Yanına UÇAN FİL'i ekleyip güne nokta koyalım. Bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  9  4  4  6  3
 9  4  1  1  7  4
 6  3  5    3  
 7  8      2  
 2  1      4  
 3          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya