SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da keyifli program...

ALTILI GANYAN | 19.11.2019 09:55

Adana'da keyifli program...

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda 7 koşu bir program var. Altılı ganyan ikinci koşudan itibaren start alacak. Adana'da yarış sezonu herkese hayırlı olsun... Bol kazançlı olsun.

Adana'da altılı ganyan heyecanı, Maiden yarışla başlıyor olacak. 2 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. 11 safkan ilk yarış zaferini elde etmek için koşacak.

Ayağı kalabalık tutmakta fayda var. Giriş ve sonucu bağlarsak bugün altılıyı yakalayabiliriz gibi geliyor. Tekime güveniyorum. YILDIZ ASLAN, SERSERİ KIZ, TALUZEK, İPLİKÇİ, FERHATBEY ve TİMSAH'ı bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

4 ve yukarı Arapların Handikap 17 yarışına geldi sıra. Performanslı isimler yer var koşuda... Tabelanın değişmezi KARA ATİK, sert binicisiyle yarışın başında liderliği alırsa; koşu sonuna kadar koruyup fotolayabilir. DÜNÜR, sprinter yapısıyla yarışta söz sahibi olabilir. Son yarışında yakın ara geçilen ZÜBEYİR ve MAHZUNKRAL'ı da yazıp bu keyifli koşuya son verelim derim.

2 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde; sprinter isimler yer alacak. MARS, Özcan Yıldırım pilotluğunda kazanıp güne nefes aldırabilir. Ekonomik oynayanlar, banko geçsin derim. Sigorta etmek isteyenlere de; HAKEEMOĞLU'nu öneririm. Tay formda favorimin en ciddi rakibi olacaktır.

Adana'da günün en yüksek ikramiyeli yarışındayız. Taşköprü Koşusu'nda; 8 safkan yer alacak. BABA HANCI, uzunların başarılı ismi. Sevdiği mesafede; kazanıp özlediği birinciliğe kavuşabilir. Benim Adana'daki bankom; BABA HANCI...

Maiden yarışla devam ediyoruz. Henüz yarış kazanamamış 2 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. Maidenların gedikli ismi; ALPERENHAN, güçlü orijinli MANLY LOVE, müsait kilosuyla KANİVAR, sprinter yapısıyla SERAP GIRL ve nefesini artıran RED HORSE'u da ekleyip Adana'da kapanışı yapalım.

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda; kapanış kalabalık olacak. 3 yaşlı Arapaların Şartlı 4 mücadelesi pek çetin geçeceğe benziyor. At yazmaktan aman ha kaçmayın... ATILGAN KURUŞ, ÖKTEM, O BİR REİS, POKERCİ, ASLANEFE, GÜNPINAR, SİLVERTAY ve GAMZEGÜL'ü yazıp bu zorlu koşuya son noktayı koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Adana altlı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  9  3  6  1  3
 11  8  1    6  1
 6  2      10  17
 5  7      12  18
 4        7  10
 7          15
           2
           14

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya