SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yeşiloba'da bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 21.01.2020 12:03

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ediyor. Adana Yeşiloba Hipodromu'ndaki at yarışlarına dair kazandıran tahminler burada...

Yeşiloba'da bankolu gün!

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda keyifli bir gün bizleri bekliyor... 8 koşulu bir program var.  Altılı ganyan, 15.00'te yapılacak Maiden yarışla başlayacak. 1'i ilk kez olmak üzere 10 kısrak piste çıkacak. İlk yarışında harika sinyaller veren FİLİBYA, yakın ara geçilmişti. Bugün şeytanın bacağını kırıp fotolayabilir.

Formda SPIRIT OF THE SKY, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen SULTANIM, Maidenların gediklisi olan BUMBLE BEE, dinlenmiş ve sıkıntılarından arınmış BLACK EAGLE ve YA HOCHY'e birer çarpı atalım derim.

PANCHMAHAL, ÇOK İYİ DURUMDA

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 koşusunda; 10 safkan piste çıkacak. Oldukça formda isimler koşuda boy gösterecek.

Harika formunu totosuna da yansıtan PANCHMAHAL'i ilk sıradan yazalım. Winner jokeyiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Yarışın başında alacağı avansı yarışın sonuna kadar korumasını beklediğim kaliteli safkan, aynanın en büyük adayıdır.

RED WINNER MORALLİ GELİYOR

Son yarışını kazanan ve moral depolayan RED WINNER, uzunların başarılı ismi; BİNİZETOĞLU'na da çarpı atalım. Son olaraka IRON HEEL'i de yazıp bu keyiflki mücadeleyi geçelim.

4 yaşlı Arapların Kısa Vade koşusuna geldik. Günün en süratli olması beklenen yarışı. 7 tane tempo atının start alacağı koşuda; MEGA STAR'ı yazarak başlayalım. Son iki yarışında; formunu artıran ve bugün de Halis Karataş pilotluğunda start alacak safkan yarışlarına diş geçirebilir.

TEKFORDTEYFİK İYİCE DİNLENDİ

TEKFORDTEYFİK; inzivaya çekilmesinin ardından dinlenmiş şekilde start alacak. Safkanın çok iyi durumda olduğuna dair duyumlar aldım. GİZMO, iyi durumda. Sprinter yapısıyla söz sahibi olabilir. Bir de EYMENGE'ye çarpı atıp ayağı sigorta edelim.

Adana Yeşiloba'da günün tekini açıklamanın zamanı geldi. 3 yaşlı İngilizlerin Satış 2 koşusunda; 7 tay start alacak. Her koşusunda daha iyi sinyaller verip son koşusunu da adeta yürüyüş temposunda kazanan STARI GRAD, bugün Adana'da güne nefes aldırır düşüncesindeyim.

MAHZUNKRAL GÖZDEN KAÇMIŞ. DİKKAT!

Tabela ayağına geldik. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 yarışındayız. Yarış severlerin gözünden kaçan MAHZUNKRAL ile başlayalım derim. Adana kaba kumuna bayılan başarılı safkan Akın Sözen önderliğinde özlediği birinciliği elde edebilir.

YOLDAŞHAN, çok iyi durumda... Adana'daki arkadaşlar tırncağının ucunda olduğunu söyledi. Son yarışında nal toplasa da TUĞBEY'İ de yazalım derim.

Adana Yeşiloba'da kapanış Maiden koşuyla yapılacak. 10 kısrak start alacak. Eküri destekli MISS BE, güçlü orijinli MY MADAME, Maidenların gediklisi olan FEARLESS FLAME ile BET'i yazıp güne son noktayı koyalım derim. Bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  4  2  4  9
 7  6  6    7 10
 8  7  3    6  5
 2  4  2      3
 1          
10          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya