SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Adana Yeşiloba Hipodromu Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 23.02.2020 17:14

TJK'da altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Adana'daki koşularla devam ederken Yeşiloba Hipodromu'na dair tahminler ve analizler burada.

TJK Adana Yeşiloba Hipodromu Altılı Ganyan Tahminleri

23 Şubat Pazar gününde gözler Gençlerbirliği-Ankaragücü ile Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanan derbi mücadelerine çevrilmiş olsa da Adana Yeşiloba Hipodromu'nda keyifli koşular olacak. Derbiden gözünü alabilenler arada yarışları izleyip bahisler alsınlar derim.

Adana'da ilk koşu dev derbinin başlama saati olan 19.00'da yapılacak Handikap 16 mücadelesiyle start alacak. 4 ve yukarı Arap atları piste çıkacak. Yamaklara ait mücadele her ne kadar çetin geçecek olsa da ben riske edip tekle başlayacağım. Uzunların başarılı ismi KOMET, Berkan Çığla idaresinde aynayı ilk sırada geçecektir. Yeşiloba'ya tekle başlayalım bakalım.

BRUCE WAYNE İÇİN KAZANMA VAKTİ

İkinci ayakta mesafe azaldı. Formda isimler çoğaldı. Ben de at yazmaktan kaçmadım. Tempo koşularının üstadı olan Saadettin Boyraz, DUELLO tercihiyle safkanın foto şansını arttırdı bende.

Jokey değişikliğine giden BRUCE WAYNE, şansızlığını kırabilir. EVERGRANDE, yarışın başlarında avansı alabilirse aynayı kimselere bırakmaz. Son yarışında nal toplasa da YILDIZHAN, MISTER RAIN ve Şanlıurfa'da duble yaparak gelen WEST GROVE; aynanın adayları olur.

ÜÇÜNCÜ AYAK BENDE KAPALI

Günün en yüksek ikramiyeli olduğu kadar tek kupalı yarışa geldi sıra. Kemal Özekici'nin anılacağı koşuda; 6 kalite safkan boy gösterecek. Risk alamadım ve bu ayağı kapadım. Kayhaoğlu Ekürisi ile Keleş Ekürileri'nin mücadelesine sahne olabilir ancak. Kalan iki safkan da ikramiyeden poay almak için tırnağından geleni sahaya yanıstacak. Sıralamam: FLYING BIRD, MALONES, VICTORY PROMISE, HAFO.

Girişte tek verdik ama şablonlarına nefes aldırmak isteyenler; dördüncü ayakta; KANEKONUN OĞLU'nu banko geçebilir. Yanına sigorta arayanlar 'KARARSIZ' kalamasın eklesin. Mehmet Salih Çelik idaresinde KARARSIZ, favorime en ciddi rakip olur.

KUMARBAZ YARIŞI RİSKE ATMAZ

Tebela ayağına geldik. Son yarışını kazanıp moral depolayan FİLİBYA, serinin başlangıcını yapabilir. Tabelanın abonmanı DEEP RISE, süratli yapısına en uygun pilotla sahne alacak LEOPON, Adana'da bombayı patlatma zamanı gelen KUMARBAZ ve BOSENDRA'ya birer çarpı atalım.

Kapanışta; 11 Arap tayı start alacak. Sıralamam şablonumda, bakıp tercihleyebilirsiniz... Bol şans...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  2  2  3 10
   5  4  3  2  3
   1  6    1  5
   2  3    4  1
   2      5  7
   8        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya