SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Adana At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 01.02.2020 14:14

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. Adana Yeşiloba Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

TJK Adana At Yarışı Tahminleri

Adana Yeşiloba'da keyifli bir program var. Altılı ganyanın açılış ayağı 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 22 mücadelesiyle start alıyor olacak. 11 safkan boy gösterecek. Performanslı isimler var. Aman dikkat.

At yazmaktan kaçmamanızı önemle tavsiye ederim. Bomboş kilolarıyka ALTINONUR ile YURDAKUL'u kaçırmayın derim. MAHZUNKRAL iyi durumda. ZÜBEYİR, koşunun ağır favorilerinden. TUĞBEY, tabelanın abonmanlarından. Son 200'de güçlü bir sprint gelebilir. Son yarışını kazanan BOZTEPEBEYİ ile PİRSUS'a da bir çarpı atalım.

TUMBUL ÇİÇEĞİ KUPAYA UZANIR...

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldi sıra... Anadolu Spor Gazetecileri Derneği'nin Adana Şubesi adına yapılacak koşuda; 13 kısrak sahaya çıkacak. Hepsinin ayağı yere düz bassın. Sprinter yapısıyla TUMBUL ÇİÇEĞİ diyerek başlayalım.

Sıkıntılarından arınmış bir şekilde start alacak ve aynanın en büyük adayıdır bana göre. NUR SALKIMI, son 4 yarışında fotoladı. Bu birinciliklerini ELAZIĞ ve Diyarbakır'da elde eden başarlı kısrak Adana deplasmanında da bu başarısını tekrarlamak isteyecek.

ŞİFACAN, ADANA'DA ŞİFA OLUR

Son yarışında yakın ara geçilen PERİLİ KAYA, sert binicisiyle AYDANKIZ, son yarışını başla geçilen ve iyi ellerde bu koşuya hazırlanan BİDANEM ile ŞİFACAN'ı yazıp şifamızı arayalım derim. Güzel bir yarış olacak, bol şans...

Yazdık yazdık azaltalım artık. Halis Karataş ile start alması planlanan KARADERVİŞ, koşudan çıkarıldı. Bu safkan koşmaz! İşimiz biraz daha kolaylaştı gibi. Formuyla göz dolduran YILDIZHAN, benim bu koşudaki favorimdir.

QAVIY TIRNAĞININ UCUNDA...

Safkan son iki yarışını kazanıp keyifleri ikiye katlamıştı. Bugün de bu alışkanlığını sürdürebilir. Alnernatif tekim... Haydi sizlere bir de sürpriz önereyim. QAVIY, tırnağının ucunda aman ha kaçırmayın.

G2 açık yarışına sahne olacak ayağa geldi sıra... Formlarıyla maşallah dedirten isimler sahne olacak. Hangi ismi dışarıda bıraksak ötekine haksızlık edilecek bir koşu... Sahadaki arkadaşlarla yaptığım telefon görüşmelerinde; TRİLYA, BEYOND EXPECTATION, REAL QUEEN öne çıkan isimler. Bana bunların yeterli olacağı söylendi. Elçiye zeval olmaz...

BECERLİLİ HAN KAZANMAYI BECEREBİLİR

Tekimizi tabela ayağına sakladık. 98 ile en yüksek handikap puanına sahip olan BECERİKLİHAN, kazanmayı becerebilir. Uzun - kısa ayırt etmeksizin koşan ve başarılı safkan bugün aynayı ilk sırada geçip özlediği birinciliğe kavuşabilir. Tek geçip son ayağa geçelim derim.

Yeşiloba'da; kapanış Maiden mücadeleyle yapıalacak. Son yarışında yakın ara geçilen PRAGYA ile BABAOKTAY ilk sıradan yazılsın. FERHATBEY, MY NOBLE ve ŞAHİN HAN'a da yer verip Adana'da güne son noktayı koyalım derim. Şansınız bol olsun...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10 13  5  4  3  9
11  8  7  5    1
 7  9    6    2
 5  2        3
 4  4        4
 2 11        5
 1          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya