SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.02.2020 14:17

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair tahminler ve analizler burada.

TJK Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

Dün Adana'da; ilk ayakta cazip isim denedik gelmedi. Beşli ganyan tuttu ama para vermedi. Kısmetimizi Bursa'da arayalım. Altılı ganyan 15.30'da start alacak Kısa Vade yarışıyla başlayacak.

Son iki yarışını kazanıp duble yapan ARKANSAS SOUL ile güne başlayalım. Ardından sprinter yapısıyla MISTER BOND, sahada söylentisi olan VILLAGE HHOF ve JUNIOR ZAPPA'yı yazıp keyifli koşuyu geride bırakalım.

SALAZAR'IN KAZANIRI VAR

İkinci ayakta formuyla göz dolduran BÜYÜK AJİBA'ya çarpı atarak başlayalım derim. Sık koşup yorgun düşen ve iki aylık bir dinlenme döneminin ardından start alacak SALAZAR, tabelanın abonmalarından birisi olan POWER OFF, bomboş kilosuyla ÖMER COPPER ve STRONGEST WARRIOR'ı da yazalım.

Sevdiği mesafede Mustafa Çiçek ile start alacak ÖZÇELİK, hakkında çok iyi duyumlar aldım. Ben ilk sıradan deneyelim derim. Son iki yarışını adeta yürüyerek kazanan ÇAĞIRAN, seriyi sürdürebilir. Son olarak da ULUBEYİ yazıp sürpriz yapmasını bekleyelim.

BURSA'DA TEKİM GEÇİLMEZ

Dördüncü ayakta; tekimizi açıklayalım. Son üç yarışını çıktığı gibi bitiren SARPERHAN, Furkan Yüksek müthiş bir uyum yakaladı. Bugün de etle tırnak gibi olduğu winner jokeyiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Tabela ayağında Tugay Alıcı ile start alacak KAR TANESİ'nin koşmayacağı bilgisini vererek başlayalım. Geriye kaldı 5 kısrak...

KAR TENESİ KOŞMAZ!

Şansımızı %60'lara çıkaralım derim. Son yarışında yakın ara geçilen ULTIMA FORSAN bugün şeytanın bacağını kırabilir. Uzun aranın ardından start alan ve yürüyüş temposunda finishi geçen MINDHUNTER, seriye bağlayabilir. Son olarak da UNKNOWN LOVE'ı yazalım derim.

Bursa Osmangazi'de günün en kalabalık koşusu; 18.00'de yapılacak Maiden yarışla tamamlanacak. 14 kısrak piste çıkacak. DONDURMACI, DEMETCAN, GÜLAFİTAP, BAŞKURT GÜLÜ, MİSS GÖLCÜK ve ANAHİTA ayrımsız yazılsın.

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  3  1  6  8
 2  1  1    4  7
 6  8  5    1  9
 4 11        5
   6       11
           2

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya