SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Bursa At Yarışı Analizleri ve Tahminleri

ALTILI GANYAN | 05.02.2020 13:57

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. Bursa at yarışı analizleri ve tahminleri burada.

TJK Bursa At Yarışı Analizleri ve Tahminleri

Bu aralar, ikramiyenin etrafında dolanıyoruz. 4'te 5'te kalıyoruz. İyi de para dağıtılıyor bu ara... İnşallah Bursa Osmangazi'de günü kazançlı kılarız. Bursa'da ilk ayak tempo koşusuna ev sahipliği yapacak. Ben biraz kalabalık tutulması taraftarıyım. Önceden belirteyim...

YOU NEVER KNOW, nefes ve kondisyon açığını giderdi. SOn yarışında da yakın ara geçildi. Bugün bu performansını bir adım öteye taşıyıp finishi ilk sırada geçebilir. Sevdiği mesafede piste çıkacak WARM BLOODED, performansıyla adından söz ettiren MISTER BOND, son yarışında kazanıp moral depolayan KING'S DAY ile RASİM KAPTAN'a da birer çarpı atalım derim.

WINNER JOKEYİYLE AKAĞAÇ

İkinci ayağı, sürat yarışından maratona geçmiş gibi hissedebilirsiniz. AKAĞAÇ, son yarışını kazanıp moral depoladı. Hatta öyle bir yarış çıkardı ki adeta yürüyerek kazandı. Bugün de winner jokeyiyle aynayı ilk sırada geçebilir.

İstanbul - Bursa arasında sık koşan LİZARDON, son yarışında Veliefendi'de zor grupta yer aldı. Start problemi yaşayan başarılı safkan, bana mısın demeyip Sercan Tırpan ile finishi ilk sırada geçti. LİZARDON&Sercan Tırpan ikilisi seriyi bugün de sürdürebilir.

YAŞLI KURT BABAMENDUH'A DİKKAT

Bomboş kilosuyla YÜREKLİ TAY, "yaşlı kurt" BABAMENDUH ile sıkleti ağır olmasına rağmen bu kiloların üstesinden gelen SURŞAHİNİ'ni de yazalım. Güzel yarış olacak, izleyin derim.

Maiden yarışa geldik... Tabelanın abonmanı olan UGLY ACTION, iyi durumda olan ÇIMA ÇIMA, son yarışında yakın ara geçilen CİHATAĞA, güçlü orijiniyle MY FATHER MEVLÜT ile CYRUS'u bütçeler el veridiği ölçüde yazalım derim. Safkanların hepsine bol şans dilerim. Safkanların ayakları yere düz bassın.

BURSA'DA BANKO BESTEKAR

Geldik; formda isimlerin mücadelesine... 4 yaşlı Arap taylarının Kısa Vade yarışında; tekimizi açıklayalım derim. Kazanmayı alışkanlık haline getiren ve uzak ara kazanan BESTEKAR, bugün de totosuna bir birincilik ekleyebilir düşüncesindeyim. Murat Gündüzeli pilotluğunda günün kalesi olur.

Tabela ayağı; aprantilerin yarışına ev sahipliği yapacak. Son koşusunda yakın ara geçilen FOR THE KING, bugün güven tazeleyebilir. Hatta bu iddiamı bir adım öteye taşıyıp tek geçilebilir diyorum. Sigorta isteyenler; OBRADA'ya da şans verebilir. Bol şans...

KAPANIŞI KALABALIK TUTALIM

Günün en kalabalık koşusuna geldi sıra... Arap atlarına mahsus olan Handikap 15 yarışında; at yazmaktan aman ha kaçmayın... Son iki yarışında yakın ara geçilen DENİZ KÖPÜĞÜ, anne kan hattı güçlü olan MY CEM, bomboş kilolarıyla KAİNATIM, MİRNUR, MARENGO, KOBRARECO ve GALİÇYA'ya yer vermenizi öneririm. Bol şans...

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  3  9  4  5  3
 3  8  4    3  7
 6  9  2     12
 8  7  7     14
 5  2  3     15
          11
          13

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya