SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Osmangazi'de teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 29.01.2020 12:37

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. Bursa Osmangazi Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

Osmangazi'de teksiz altılı!

Bursa Osmangazi'de 7 koşulu bir program var ve altılı ganyan 15.00'te start alacak Handikap 17 mücadelesiyle başlayacak. 9 deneyimli İngiliz atı koşuya katılacak. Hepsine başarılar dileyelim. Nefes ve kondisyon açığını gideren BABAYEGA, son iki yarışında da yakın ara geçildi. Bugün çıkıp şeytanın bacağını kırabilir. İlk sıradan yazalım.

KIRCAALİ son yarışını kazanıp yükselen performansını taçlandırdı. Tabelanın vazgeçilmezi olan TREVI FOUNTAIN, kısa - uzun ayırt etmeksizin iyi koşan MADENCİ ile eküri destekli BAŞ BELA'ya bir çarpı atalım derim.

FATİHİN GÜLÜ İÇİN KAZANMA ZAMANI

Maiden mücadeledeyiz... 8 İngiliz kısrağı sahaya çıkacak. Maidenların gediklisi olan FATİHİN GÜLÜ, ilk koşudan itibaren tabela savaşının içinde. Her defasında şeytanın bacağını kırar deyip yazıyoruz. Bugün de yazalım... Güçlü orijiniyle GÜLPEMBE'ye bir çarpı atalım. Sert binicisiyle MENINA BONITA ile UGLY ACTION'ı da yazıp bu zorlu koşuyu geçelim.

3. ayakta son dönemlerin formda isimleri yer alacak. Sprinter yapısıyla ÇELİKMAVİ diyorum. Safkan, çok formda. Sahada en çok konuşulan isimlerden birisi.

ÇAĞIRAN, KAZANMAYI ÇAĞIRIYOR...

Osmangazi Hipodromu'nda en çok yarış kazanan jokeylerinden birisi olan Murat Gündüzeli, idaresinde start alacak ÇAĞIRAN'ı da aman ha yazalım. Safkan iyi durumda. İlgilileri oldukça iddialı, yarışı hedef seçmişleri. Son iki yarışını kazanıp keyifleri artıran ORTAYLI'yı da yazın dostlar.

1300 metrede; 5 ve yukarı Arap atları piste çıkacak. Kocaeli'nde koşulan Sapanca Belediye Başkanlığı yarışını kazanan RUSDAMAT, bugün de seriye devam edebilir. Okan Gökçe gibi Kaizbert temsilcilerine iyi binmesiyle tanınan pilotuyla beyaz bayrak-ayna yapabilir. RUSDAMAT, güne nefes aldırabilir. Ayağı sigorta etmek isteyenler TOROSDAĞI'na da bir çarpı atsın derim.

MAIDEN'DAN ÇIKMAYA 4 ADAY VAR

Tabela ayağı; Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. SKY WOMAN, VICTORIA, DARK DAUGHTER ve CANMİRA'ya bütçeler dahilinde şans vermenizi şiddetle öneririm.

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda sürprizlere açık yarışlar koşulacak. Son ayak da bunlardan birisi. Günün en kalabalık yarışı... CANIMBABAM, SURŞAHİNİ, AKAĞAÇ, YÜREKLİ TAY ve TOZLU, sahadan kulağıma gelen isimler. Şansınız bol olsun...

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  5  6  7  3
 1  3  4  1  8  1
 4  5  2    2  2
 5  8      1  8
 9          12

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya