SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bursa'da RUSDAMAT'ın günü

ALTILI GANYAN | 12.02.2020 12:44

Altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Osmangazi'de kazandıracak TJK Bursa at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

Bursa'da RUSDAMAT'ın günü

Bursa Osmangazi'de keyifli bir program var. Altılı ganyanın başlangıç ayağı 4 yaşlı Arap kısraklarının Handikap 14 mücadelesine sahne olacak. Altılı ganyanların ilk ayakları sürprizlere gebe sonuçlar doğurabiliyor. O yüzden başlangıç ayaklarını hep kalabalık geçerim. Bütçeniz el verdiği ölçüde sizin de aynı yola başvurmanızı öneririm.

Tüm sıkıntılarından arınan PORSUK KIZI, Bursa'da günün kazananı olabilir. HOŞTAY aranın ardından nefes yönünden güçlendi. Fotonun adaylarından birisi olabilir. Son yarışında yakın ara geçilen EZERLİM, bu ikilinin en ciddi rakibi olacaktır.

BOMBOŞ KİLOSUYLA ROJA

Bomboş kilosuyla ROJA, Maiden'a vedasının hemen ardından start alacak moralli BUZLU KIZIM, sert binicisiyle SİHİRBAZKIZ ve GÜL YELELİ'yi bütçeler el verdiği ölçüde yazın derim.

Maiden yarıştayız. İkisi ilk kez toplamda 10 İngiliz tayının mücadelesine sahne olacak koşuda; tüm safkanların ayakları yere düz bassın diyerek başlayalım. Hepsine bol şans. İlk kez start alacak tayların sahiplerine de hayırlı olsun dileklerimizi iletelim. Orijinleri ve sahada söylentileri itibarıyla kulağıma gelen isimler şu şekildedir: TEAM MASTER, FAST HEART, BARTUEFE, CYRUS, DUNCAN.

SEVDİĞİ PİSTTE EĞİLCE

Vallahi ayaklar kalabalık olduğu zorlu da. Ben bu çetin mücadeleler karşısında at yazmaktan kaçamadım. Sevdiği pist ve mesafede EĞİLCE ile başlayalım derim. Ardından performansıyla göz dolduran YENER'e de bir çarpı atalım.

Safkan son yarışında kazandı derken fotoda geçildi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Eküri destekli koşacak DUŞANBE, 3 aylık aranın ardından start alacak olsa da idman temposunu beğendiğim NEŞTER ve ŞİNTAY; kazanırı olan isimler.

DÖRDÜNCÜ AYAKTA BANKO

Yazdık yazdık güne nefes aldırmanın vakti geldi. Kaliteli safkan piste çıkıp tırnağından geleni sahaya yansıtacağı mücadelede; RUSDAMAT diyorum. Yarış sevelerin ilgisi BATMANASLANI'na kaysa da RUSDAMAT, sonlarda etkili gelip aynayı ilk sırada geçer diyorum.

Yine Maiden koşudayız. Maidenların gedikli ismi KOSOVA ATEŞİ, iki kez koşup ikisinde de yakın ara geçile SIEMPRE, günün bombaları olmasını beklediğim; PRENSES SU ile WALTER WHITE'ta da birer çarpı atın derim.

Bursa Osmangazi'de son ayak; 18.00'de koşulacak. Güçlü orijiniyle BY CANKO, grubun formda isimlerinden FRANKENSTEIN, güçlü orijiniyle CLOUD WALKER ve GREAT ATTACK'ı ayrımsız yazmanızı tavsiye ederim. Bol şans.

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  9  8  1  5  9
 2  4  6    7  1
 1  1 11   10  3
12  2  5    8  2
 9  3  9      
10          
 5          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya