SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 19.02.2020 15:08

Altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken TJK İstanbul altılı ganyan tahminleri ve analizleri burada.

TJK İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

İstanbul Veliefendi'de keyifli bir çarşamba yaşayacağız. İnşallah hazırladığımız şablonla takipçilerimizin yüzünü güldürürüz. İlk ayak 2000 sentetikte koşulacak. Uzunların etkili isimlerinin yer aldığı mücadelede; LİZARDON ile başlayalım derim. Safkan oldukça iyi durumda. Uyumlu pilotuyla start alacak GÜLDÜRGÜLDÜR'e de bir çarpı atalım.

Mesafe kısa olsa; tek bile düşünebilirdim. BEYHANEFE, idamanlarda sorunlarından arınmış gibi gözüktü. Güçlü orijiniyle BİR ÖMÜR, son yarışında fotoda geçilen BEKİR ile BU'yu da yazalım. Son koşusunda bombayı patlatan KARAZEYTİN'i de aman ha unutmayın. Seriye devam edebilir.

MİHRİBANKAYA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Geldik; Arap taylarının Maiden mücadelesine... İyi durumda olan ve günden güne yarış kazanacak kıvama gelen MİHRİBANKAYA, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Kondisyonunu bulan DOĞANALP, güçlü orijiniyle KİRLİHAFO ve yarış severlerin yüklendiği MENGÜALP'e de şans verelim.

Günün tek kupalı yarışına geldi sıra... Edebiyat dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Ümit Yaşar Oğuzcan'ı anacağımız koşuda; 6 kalite safkan piste çıkacak. Yarış severlerin yöneldiği isim bende yok.

GÜÇLÜ ANNE KAN HATTIYLA SÜLÜNBİKE...

Sprinter yapısıyla CANDARBEYİ'ni ilk sıradan yazmanızı tavsiye ederim. Sahada ismi geçen isimlerin başında geliyor başarılı safkan. Son yarışını kazanıp moral depolayan SÜLÜNBİKE ile güçlü anne kan hattıyla MEHTAR'a da birer çarpı atalım.

3 yaşlı İngiliz taylarının pisye çıkacağı mücadelede; JUSTICE FOR ALL ile başlayalım. Son yarışında önemli rakipleri gerisinde bırakan başarılı safkan, bugün de seriyi devam ettirebilir. Sihirbaz ile start alacak TİVOLİ, fotolayabilir.

İDMAN PERFORMANSIYLA AFTER FOREVER

Tabela ayağında; tabelanın gerisinde kalan isimler, sahneye çıkacak. AFTER FOREVER, 2,5 aylık rehabilete döneminin ardından start alacak. Safkan idman perdormansıyla adeta ben kazanırım mesajı verdi. Biz de bu iletiyi alıp şablonumuza yazalım. Günün cazip isimlerinden birisi olan UĞUR BUBAM'a da yer verip kapanışa geçelim.

Veliefendi son ayak 21.30'da koşulacak. Cazip ve geçilmesi pek mümkün olmayan isimler önerdik. Yarışta Gelgin Ekürisi'ne ait ALY WINS ile TRIBUTE TO JOSS koşacak. Yazalım. Ardından Tabela koşuları olan REKOR, takip atım MAKARACO ÇOCUK ile bomboş kilolarıyla ATIBA ve TORCULARIS ikilisine birer çarpı atalım. Bol şans...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  7  3  2  2  3
 3  1  5  6  7  4
 4  4  4      7
 5  6       10
 8         11
10          
 7          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya