SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İstanbul At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

ALTILI GANYAN | 05.02.2020 17:13

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

TJK İstanbul At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

Birinci ayak, sert grupta koşulacak yarışa ev sahipliği yapacak. Uzunların başarılı isimleri sahne alacak. Son yarışını kazanan MAKARACI ÇOCUK, moralli. İyice dinlendi. Bence kolay kolay geçilmez. Favorim. ANANIASHVILI'nin güçlü orijininin hakkını verme zamanı geldi. Bugün sert binicisiyle aynayı zorlayabilir. Aman dikkat.

CROCHET, uzunların iyi isimlerinden. Bugün ekürisinin de desteğini alıp totosuna uzun aranın ardından birinciliği yazabilir. Tabelanın abınmalarından birisi olan WOLF CREEK, zoru kolaya çevirebilir. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen LONGSTAR'ı da aman ha yazalım.

BAKALIM KİM MAIDEN'DAN ÇIKACAK?

Saatler 19.00'u gösterdiğine; henüz yarış kazanamamış İngiliz tayları piste çıkacak. 10 kısrağın boy göstereceği mücadelede; performanslı isimler yer alacak. DEFNECİĞİM, GÜZEL TUTKU, LUNA DANCER, YELDEMİR ve ALAŞAH'a imza atalım. Sahadaki arkadaşlarla konuşmalarımdan öne çıkan isimler bu 5 kısrak. Bol şans...

Günün keyifli mücadelelerinden birisi de 3. ayakta yaşanacak. 3 yaşlı İngiliz tayları piste çıkıp tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Son yarışında yakın ara geçilen MOONRAKER, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Son yarışının ardından inzivaya çekilen ve bu koşuya hedef belirleyen CAPTAIN OF THE SEA, favorime en ciddi rakiptir. Son 200'de etkili gelmesini beklediğim ENVER'i de yazalım.

VELİEFENDİ'DE PROKOPİ GEÇİLMEZ

Veliefendi'de güzel bir program var. Dördüncü ayağa kadar da bütçeleri oldukça zorladık. Haydi şablonlara bir nefes aldıralım... Ya tek geçecektim ya da ayağı kapatacaktım. Halis Karataş'a sığındım. Sihirbaz'ı geçen hafta ne zaman yazsam geçildi. Yazmadığım da da kuponu hiç etti. Bugün etle tırnak gibi olduğu safkanla fotolayabilir. Ben banko geçtim.

4 ve yukarı İngiliz atları Şartlı 5 mücadelesinde piste çıkacak. 8 kısrak piste çıkacak. Son iki yarışını kazanıp moral bulan BLANCHARD'ı yarış severler gibi ilk sıradan yazalım derim. Bugün de çıktığı gibi kazanabilir. Eğer beklentimin altında koşarsa; FIREY ATEŞ, JUNO ve ALWAYS PERFECT; fotoyu tehdit edebilir.

MONDIALEKAYA BU KEZ KAZANIR

Veliefendi'de kapanışa geldi sıra. Takip atım MONDIALEKAYA, artık kazanmalı. Çok iyi durumda. Kısa araılıklarla koşmaktan yorgun düşmediyse bugün fotolayıp Maiden'a veda eder diyorum. Ardından uzun aranın ardından pistlere merhaba diyecek EŞİYOK, anne kan hattı güçlü HANCIKIZI, ESİLASU ile SATILAY'ı yazıp güne son noktayı koyalım. Bol şans...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  3  1  7  1  8
 4  4  3    2  4
 5  6  4    7  7
 8 10      6  3
 6  1        9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya