SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

İstanbul'da 1 tek, 2 hepsi...

ALTILI GANYAN | 20.11.2019 09:14

İstanbul'da 1 tek, 2 hepsi...

İstanbul Veliefendi Hipodrumu'nda; keyili bir program var. 7 koşulu progarmda; altılı ganyan ikinci koşudan itibaren start alacak. Cazip bir tek üzerine altılımı kurdum. İnşallah kazanç hanemize bir şeyler yazarız.

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 mücadelesiyle heyecan başlayacak. Formlarıyla maşallah dedirten 8 safkanın mücadelesi, harika bir yarışa sahne olacak.

Saatlerinizi kurun; 18.30'daki bu yarıiı ne yapın ne edin izleyin derim. CARROT, harika durumda. Son iki yarışını çime kazansa da sentetiğin de başarılı ismi CARROT... Halis Karataş pilotluğunda seriye devam edebilir.

Ardından son yarışını kazanıp moral depolayan SCIFO'yu yazın. Uzunların başarılı isimleri strat alacak. Bence ayağı kalabalık tutun. Ben bu ayağı kapattım. Ama yine de ekonomik oynayanlar için sırlamamı yapacağım. CARROT, SCIFO, INVINCIBLE BABY, BURAKŞAH, VOLTA, SPREAD THE JOY ve ASLAN ADAM...

İlk ayağı kalabalık geçtik... 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesindeyiz... 11 safkan piste çıkacak. Sevdiği pist ve mesafede GADDARA, uygun grubu takalamışa benziyor.

Sıkleti ağır gibi dursa da safkan daha öncesinde bu kilolarıb üstesinden gelmeyi başardı. Bugün de gelecektir. Ekonomik adımlar, tek bile yazabilir. HARPUT RÜZGARI; nefes ve kondisyon yönünden güçlendi.

Favorimin en ciddi rakibi olmasını bekliyorum. Yaşlı kurt EL CONQUERADOR, nefes yönünden güçlendi. Bugün tecrübesini sahaya yansıtırsa aynayı tehdit edebilir. Ve son olarak BLUE VICTORY'e şans verelim derim.

Yazdık da yazdık sıra geldi tekimizi açıklamaya... Önemli safkanlar ve jokeyler yer alacak bu koşuda... Ben, BEEONIC diyorum. Safkan tam bir sentetik atı... Uyumlu binicisi Adem Aslan ile kazanmasını bekliyorum. Safkan idmanlarda çok iyi bir performans sergiledi. Bunu koşuya yansıttığı takdirde kazanır diyorum. Banko.

Geldik mi Maiden mücadeleye... Henüz yarış kazanamamışın isimlerin yanında; bir de ilk kez piste çıkacak bir safkan koşuda yer alacak. 8 arıkan boy gösterecek. Sahada söylentisi olan BAYPATRON'u yazalım derim.

Safkan ilk startında çıktığı gibi kazanabilir. Matador ile start alacak. Fark yaratacaktır. Ardından TUĞTEKİNBEY'e bir çarpı atalım. Safkan tam bir sentetik atı... Son yarışında da yakın ara geçildi. Bugün performansını bir adım öteye taşıdığı takdirde beyaz bayrak-ayna yapabilir.

3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde; formda isimler sahne alacak. Sözü çok uzatmadan; SÜLÜNBİKE, BELALI TUMBUL ve KRALÖMER'i yazıp bu koşuyu geçelim.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; kapanış 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesiyle yapılacak. Günün en kalabalık koşusu... Ben bu koşuyu sürprize açık gördüm. Riske girmeyip kapamakta karar kıldım. Bende HEPSİ... Şansınız bol kazancınız daim olsun...

 

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  2  2  1  1  H
 6  10    4  2  E
 2  8      5  P
 4  7        S
 8          İ
 5          
 3          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya