SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da iki bankolu gün

ALTILI GANYAN | 12.02.2020 16:32

Altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi'de kazandıracak TJK İstanbul at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

İstanbul'da iki bankolu gün

İstanbul'da zorlı bir program var. Koşular kalabalık bir de üzerine tay koşuları eklenince işin içinden çıkılması oldukça güçleşiyor. Altılı ganyan, 19.00'da start alacak. İlk yarışta; 12 tane başarılı isim koşacak.

Sprinter yapısıyla GÜLDÜRGÜLDÜR'ü ilk sıradan yazalım. Formuyla göz dolduran KARAGÜL BEYİ'ne yer verelim. KAZDAĞI, artık beklenen yarışını koşmalı. Tabelanın abonmalarından birisi olan BİR ÖMÜR'e de aman ha yer verelim. Bu dört isim ekonomik kuponların sığınma limanı olabilir.

KEVİR KENDİSİNİ TOPARLADI

Son startında nal toplasa da bugün dinçlik yarışı beklediğim KEVİR, son yarışını kazanıp moral depolayan BİTURBO, yarış sevelerin gözünden kaçan PEXUSS ile GÜNBİKE'ye de yeri kalanlar birer çarpı atsın derim.

Geldik tay koşusuna 14 İngiliz atı; ilk yarış birinciliğini tatmak için sahaya çıkacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın. Sahiplerine de hayırlı olsun. Orijinleri ve sahadaki söylentileri dahilinde; EFARİSTO, RELAX, BRENTWOOD, BEYKOZ, MERSİNLİ, PRESIDENT FALCON, RAMOLKOGEL, CRASHING. Bol şans...

VAZİYET ALIN TEKLERİ SIRALIYORUM

Yazdık yazdık tekleri sıralamaya geldi. İstanbul'da iki cazip tekim var. 3 yaşlı İngiliz tayları sahaya çıkacak. Oldukça kaliteli ve formda isimler yer alsa da; KIND OF GREY, winner jokeyini de yakalamışken bir beyaz bayrak-ayna yapabilir. Yarış severler tarafından pek de tercih edilmemişken geldiği an ikramiyeyi farklı noktalara taşıyabilir.

İlkini verdik, sıra geldi ikincisine... Yarış severler, TAYKUT'a güvenmiş. Halis Karataş'tan dolayı bu safkana yüklenilmiş. Yaklaşık 7 aylık aranın ardından start alacak. Ben ULUKIZ'ın baştan sonra götürdüğü yarışı kazanmasını bekliyorum. Banko.

TAY KOŞULARINA AMAN HA DİKKAT

Tekleri art arda sıraladık. Yine at yazmaya geçelim... Çünkü tay koşusuna geldik. Lafı uzatmadan sıralamamı yapayım, bütçeniz dahilinde değerlendirin derim... ETYOPYALI, THE SECRET, TITANIUM, ERGİN KHAN, FEYMAN ABİ.

Veliefendi'de kapanış 21.30'da yapılacak. Günün en kalabalık yarışı... Güçlü orijiniyle BELLA BRAVA, tüm sıkıntılarından arınan MUGSY, eküri destekli MYSTIC GREEN, tempo koşularının üstadı Saadettin Boraz idaresinde start alacak WORLD FAST, tabelanın vazgeçilmezlerinden birisi olan CAPE TOWN'a da çarpı atalım.

Formuyla dikkat çeken FLASH FORWARD, sevdiği mesafaede FLAMBOYANT, GOLDENPASS ve FERHAN'ı da yazıp güne son noktayı koyalım. Bol şans...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  5  8  7  5 11
 3 12      8 12
 1  2     13 13
 8  1      4  2
10  7      6  9
12  8       10
 4  9        6
 2  4        3
           5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya