SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İstanbul At Yarışı Analizleri

ALTILI GANYAN | 15.02.2020 14:28

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi'de kazandıracak TJK İstanbul at yarışı tahminleri ve analizleri bur

TJK İstanbul At Yarışı Analizleri

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda saatler 19.00'u gösterdiğinde altılı ganyan heyecanı start alacak. 200 metrede koşulacak yarış Maiden yarışa sahne olacak. İyi ellerde hazırlanan CETERIS PARIBUS, ilk uzun tecrübesinde sürprizi gerçekleştirebilir. EL KIZI, oldukça formda... Beklenen birinciliği bugün alabilir.

Tabelanın abonmalarından olan BABA ARON, sahada söylentisi olan ARAGONA'yı da yazalım. Maidenların gediklisi olan JIMMY JIB, sık koşup kondisyon depoladı. Bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir.

SÜRATLİ STİLİYLE BONJOUR EL SAMAWİ

İkinci ayakta; 11 kısrak sahaya çıkacak. İzmir'den formda dönen BEYZA SULTAN, bugün performansını taçlandırabilir. Süratli stiliyle BONJOUR EL SAMAWİ, son yarışını kazanıp şeytanın bacağını kıran GÜNDOĞARKEN ile NALEZEN'i yazıp bu ayağı da geçelim.

Günün en süratli geçmesi beklenen yarışında; ALWAYS LUCKY diyerek başalayalım. İzmir ve Bursa'nın ardından İstanbul sentetiğine çıkacak kalite safkan Veliefendi'yi de boş geçmeyebilir. Sert binicisiyle MOONRAKER'ı aman ha yazalım. Veliefendi'nin cazip isimlerinden. Performansıyla dudak ısırtan LADY OF PARTHENIA ile BONUS'u da şablonlara ekleyelim derim.

FAVORİ; SCIFO, PLASE; ÇEKO DAYI

Uzun mesafe dedin mi SCIFO'dan ayrılmayın derim. Safkan son yarışında yakın ara geçildi. Bugün deneyimli aprantisi Fırat Arslan ile aynayı ilk sırada geçebilir. Ardından uzunların bir başka başarılı temsilcisi ÇEKO DAYI'yı yazılım.

Tabela ayağı da marotan koşusu adasında geçecek. 9 tane kalite safkan ikramiyeyi ahırına götürmek adına tırnağından geleni sahada verecek. Eküri destekli INVINCIBLE BABY, uzunların başarılı ismi CARROT ile CORCOVADO'yu yazıp Veliefendi'de kapanışa geçelim derim.

4 ATLA GEÇTİM SİZ GÜVENDİKLERİNİZİ YAZIN

Kapanışta; 18 tane Arap tayı ikramiyeden pay çıkarmak için piste çıkacak ancak tabelaya kimler girecek merak konusu. Birinci kim olacak derseniz o da çok zor soru... Mesafe kısa, çok at var...

Geçişlerde sıkıntılar yaşanabilir. Yol bulamayan isimler olacaktır. Ben bu ayağı 4 atla geçtim ama siz mutlaka güvendiğiniz isimleri ekleyin yanlarına... ARAPOVİÇ, ARİFÇO, BALALAYKA ile YAMAN OĞLUM'u yazdım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  6  1  2  3  8
 9  1  5  5  8  5
 1  2  4    2  2
 7  8  2     11
 4          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya