SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da DAKOTA geçilmez!

ALTILI GANYAN | 25.01.2020 15:02

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu'na dair at yarışı tahminleri burada...

İstanbul'da DAKOTA geçilmez!

Veliefendi Hipodromu'nda 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan ikinci koşudan itibaren start alacak. İlk ayağın başlama saati; 18.30...

Veliefendi'deki yarışlar oldukça çetin koşulara gebe... Ben biraz geniş altılı yaptım: Bu arada dünkü İzmir şablonumuz adrese teslim oldu ancak para vermedi. Bugün İstanbul'da yüksek ikramiyeleri yakalarız inşallah.

SAETTA GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Performanslarını artıran isimlerin sahne alacağı Handikap 15 mücadelesiyle başlıyoruz. 9 safkan yer alacak koşuda. Ben SAETTA diyerek başalayalım derim. Safkan oldukça iyi durumda. Son yarışının ardından 1 ay kadar inzivaya çekildi. Dinlenmiş ve iyi bir şekilde start alacak. İlk sıradan yazalım.

Ardından bomboş kilosuyla BELIEVE IN ME'ye şans verelim. Sahada safkan hakkında çok iyi şeyler söyleniyor. Ankara deplasmanından gelen ATICI BEY, pisti yadırgamazsa aynada hak iddia edebilir. GIGANTES ile TEEN SPIRIT'i de yazalım be.

EKÜRİ DESTEKLİ MONDIALEKAYA

Maiden yarışa geldik. 1200 metrede 12 Arap tayı piste çıkacak. Eküri destekli MONDIALEKAYA'yı yazarak başlayalım. Ardından Nefes ve kondisyon açığını gidereb AYGÖNÜL, iyi ellerde bakılan SATILAY, güçlü orijiniyle YAMAN ADAM ile DOĞANALP'i yazıp bu kapalı kutu yarışı geçelim derim.

Üçüncü ayağa DALİCİM diyerek başlayalım derim. Safkan son yarışında ıslak kumda mücadele etti ki; hiç sevmez. Bugün güzel İstanbul akşamında; keyifli bir birincilik elde edebilir. SİNANLI, giderek formunu artırıyor. Yarış kazanacak kıvama kadar gelen başarılı safkan bugün totosuna eksik olan birinciliği yazabilir.

SPRİNTER YAPISIYLA KAZDAĞI

KAZDAĞI'nın sprinter yapısıyla aynanın ortaklarından birisi olmasını bekliyorum. CANKURTBEY ile KARAGÜL BEYİ'ne birer çarpı atalım. Günün en keyifli mücadelesinde bu iki isim de fotoya kafayı uzatabilir.

Dördüncü ayakta; MAĞRURKIZ ile başlayalım. Son yarışında fotolayıp bombayı patlatyan başarılı kısrak bugün de seriyi sürdürebilir. Bomboş kilosuyla start alacak FERHAL - PETEKKAN - GONCA SULTAN'u yazalım. Son olarak da SULTANHAN'ı da yazmanınız şiddetle tavsiye ederim.

DAKOTA'YA UYGUN RAKİPLER

Tabela ayağına geldik. 9 kısrak piste çıkacak. Etle tırnak gibi olan DAKOTA - Gökhan Kocakaya ikilisinin bu yarışta aynayı kimselere bırakacağını düşünmüyorum. Benin şablonumda DAKOTA banko.

İstanbul Veliefendi'de kapanış henüz yarış birinciliği elde etmemiş Arap taylarının mücadelesiyle olacak. 13 isim sahada tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Hepsine bol şans dileyelim. KARABAHÇELİ, GÜVENİLİRSULTAN, GÖKÇETEPE ile HANCIKIZI'na birer çarpı atalım. Güne son noktaya koyalım. Şansınız bol olsun...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 10  5  7  1  3
 9  8  4  8   10
 5 12  3  5    2
 4  7  6  6   11
 1  1  7  1    

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya