SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İstanbul At Yarışı Analizleri ve Tahminleri

ALTILI GANYAN | 08.02.2020 14:02

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ederken TJK İstanbul at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

TJK İstanbul At Yarışı Analizleri ve Tahminleri

İstanbul Veliefendi'de altılı ganyan heyecanı Maiden mücadeyle start alacak. İlk ayaktan yatmayalım ayağı kalabalık tutalım. Bugün kalabalık koşular var sürprizler çıkabilir. Formunu artıran ve tabelanın abonmanı olan BABA ARON, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Ben, bu safkanın ilk sıradan yazılması taraftarıyım.

Orijininin hakkını verme zamanı gelen BRAVE PRINCE, sın yarışında yakın ara geçilen HANDSOME MAN, idmanlardaki performansıyla göz dolduran RISING SORY, bariyer dibini bulursa YAŞAMA SEVİNCİ, ilk zaferinin sevincini yaşayabilir. Son olarak da STARLIKE'a bir çarpı atalım.

UZUN SÜRE SONRA MAICON

Veliefendi'de; sürat yarışından maratona geçiyoruz. Uzunların etkili isimleri yer alacak. 17 safkan tırnağından geleni sahaya yansıtacaktır. At yazmaktan kaçamayın... ESKAYRA, iyice dinlendi. Sahada safkan hakkında iyi şeyler söyleniyor. MAICON, winner jokeyini de yakalamışken bugün aynayı ilk sırada geçebilir.

Takip atlarım; KALKANDERELİ ve BABAROS'u yazmanızı öneririm. İkisi hakkında da iyi şeyler geldi kulağıma... Sevdiği mesafede start alacak PLOVDIV, bomboş kilosuyla GRAND DUKE ile TORCULARIS'e de şans tanıyalım.

HİLALEDA YAKALANMAZ

Üçüncü ayakta start alacak; HİLALEDA geçilmesini pek mümkün görmediğim bir safkan. Uyumlu pilotu İlker Soyad ile rakiplerine yakalanmaz diyorum. Güne nefes aldırmasını beklediğim HİLALEDA; ekonomik kuponlara nefes aldırabilir. DALİCİM, oldukça iyi durumda. Sigorta isteyenler, bir çarpı atsın derim. ARSLANTURBO ile MAKRIKÖY de kuponlardaki yerini alabilir.

Formuyla göz dolduran ŞPİLDAT, son harışını kazanıp şeytanın bacağını kırdı. Yarış severler güvenip AGF'de öne çıkarmış. İlk sıradan yazalım. Ben tek geçecektim. Yanına bir de sürpriz ekleyeyim dedim. TİPİTİP'i yazıp bomba yapmasını bekleyelim derim.

REGAMOUR İÇİN SON MAIDEN

Tabela ayağı; yine Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. İlk ayakta oldukça isim karaladık. Burayı az atla geçeceğim. Performansını artıran REGAMOUR, yarış kazanacak kıvama geldi. Bugün son kez Maiden koşabilir. Burada da GIANGUIR'u ekleyip sürpriz yaratmasını bekleyin deri.

Saatler; 21.00 gösterdiğinde zorlu güne son noktayı koymuş olacağız. Bugün İstanbul'da kalabalık ve sürprize açık yarışlar var. ŞPİLDAT ve REGAMOUR'u banko geçip aklınızdaki isimleri ekleyebilirsiniz. Kapanışta ise, GÖKÇE HATUN, ELENAZ, KAÇKARKIZI ile PEKEKKAN'a birer çarpı atalım. Bol şans.

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  4  1  2  9  2
 3  5  6  5  2  7
 5 13  2     15
 9 14  8      
11  3        
10 15        
   8        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya