SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da iki bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 15.01.2020 10:18

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ediyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda yapılacak yarışlara dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

İstanbul'da iki bankolu gün!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 7. koşulu bir program var... Altılı ganyan, ikinci koşudan itibaren start alacak. Saat 18.30'da başlayacak altılı ganyan heyecanı; 4 yaşlı Arapların Şartlı 3 yarışında; 7 safkan piste çıkacak. Uzunların başarılı isimler sahne alacak, hepsine bol şans dilerim.

Son yarışını İzmir kaba kumunda koşan ve rahat bir birincilike elde eden ÇİFTETELLİ ile başlayalım derim. Bir de Kaizbert temsilcilerine iyi binen Okan Gökçe'yle start alacak. Moralliyken dedeğerlendirelim.

Yarışta boy gösterecek bir başka Kaizbert temsilcisi; HOLİGAN'a da bir çarpı atalım. Matador lakaplı Ahmet Çelik ile start alacak. Deneyimli jokey bugün kazanmayı başarabilir. TATAVLA, iyi durumda. Bence onu da yazıp ilk ayağı kapatalım derim.

DEFNECİĞİM SON KEZ MAIDEN KOŞABİLİR

Henüz yarış kazanamamış isimler sahneye çıkacak. 4 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde 11 kısrak boy gösterecek. DEFNECİĞİM ile başlayalım derim. Son yarışında nal toplasa da bugün güven tazeleyebilir.

Maidenların gedikli ismi KUZEY YILDIZI, sprinter yapısıyla SATILAY, ilk kez yarış deneyimi yaşayacak YELDEMİR'e de bir deneyin derim. Tempo koşularının ustadı; Saadettin Boyraz ile start alacak. Sahada çok iyi şeyler konuşuluyor. GÜVENİLİRSULTAN'ı da yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

Altılı ganyana giren kupalı tek yarış... Mehmet Anuş Sel adında yapılacak koşuda; 6 isim piste çıkacak. Keyifli bir yarış olmasını bekliyorum. Ben bu ayakta risk alıp tek geçeceğim... Formuyla göz dolduran ŞPİLDAT, son iki yarışında yakın ara geçilmişti. Safkan yaklaşık 50 gün dinlendi. Rehabilite sürecinin ardından start alacak... Winner jokeyi Müslüm Çelik idaresinde fotolayabilir.

SANAY KAZANMAYI HATIRLAYABİLİR

5 ve yukarı Arapaların Handikap 16 mücadelesinde 7 safkan yer alacak. Son yarışlarında tabelanın oldukça uzağında kalan SANAY'a ben ilk sırada şans vereceğim. Ardından idmanlarda göz dolduran LİZARDON, uzunların başarılı ismi BİR ÖMÜR, moralli SALVO, bomboş kilosuyla TULPAR ve ASLANSÜTÜ'ne birer çarpı atalım.

3 yaşlı İngilizlerin Handikap 14 yarışında; 8 safkan boy gösterecek. PERFECT BALANCE, henüz yarış kazanamadı. Ben bu safkanın kazanma zamanın geldiğini düşünüyorum. Sahada söylentisi var ama dikkat. Sert binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Ben güne nefes aldırır diyorum. Bütçeniz elveriyorsa; MY CHAMPION'ı da yazın derim.

VELİEFENDİ'DE KAPANIŞ HEPSİYE GİTTİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda kapanış 4 yaşlı Arapların Maiden mücadelesiyle yapılacak. Ben kapamaya kadar gittim. Tavsiye ederim. Diğer yarışalra göre kapalı kutu bir yarış.

Sıralamam şu şekilde olacak: MONDIALEKAYA, KARABAHÇE GÜZELİ, ARTE, GÜZEL TUTKU, İSYANCAN, LUNA DANCER, SARUHANIN NURU, SÜRSOYLUM. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  3  3  1  4  8
 2  5    2  5  6
 5  9    3    1
  11    4    4
   4    7    5
       6    7
          10
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya