SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Prokopi güne nefes aldırır!

ALTILI GANYAN | 17.11.2019 09:00

Prokopi güne nefes aldırır!

İstanbul Veliefendi'de; 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan 3. koşudan itibaren başlayacak. Günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Güvendiğim bir tekim var. Günü kazançlı kılarız inşallah.

Veliefendi'de; altılı ganyan heyecanı Maiden yarışla başlayacak. 2 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. Önereceğim üç ismin yeterli olacağı düşüncesindeyim.

MY CHAMPION; Maidenların tecrübeli ismi artık kazanıp ilgililerine ilk yarış zaferini yaşatır düşüncesindeyim. Nefes ve kondisyon açığını gideren ERKARSLAN ve ilk startında; yakın ara geçilen KINGDOM OF FIRE'ı yazalım.

3 yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesine geldik... 13 kısrak piste çıkacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın diyelim ve koşuya geçelim.

Kaizbert temsilcilerine binmesiyle meşhur Okan Gökçe idaresindeki HIZKOLİK'i ilk sıradan yazalım. Eküri desteğiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir. Son yarışında sert grupta yer alan AYNİRA, sert binicisiyle bugün kendisini tabelaya atacaktır.

Arap atlarına başarılı binmesiyle bilinen Mahmut Turan, bugüm FİDAN BOYLUM ile start alacak. Safkan nefesini yakaladı. Aman ha yazalım. Son yarışını kazanıp morallenen SUBİKE ile EZELİM'i yazıp bu keyifli ayağı geçelim.

İstanbul Veliefendi'de zorlu yarışlar koşulacak... Tekimi bulmakta zorlandım. Bankomu da en zorlu ayağa sakladım. Günün en yüksek ikramiyeli koşusu; 3. ayakta koşacak. Sakarya Koşu'nda; birbirinden kalite 10 safkan start alacak.

Son yarışını adeta yürüyerek kazanan PROKOPİ, bir serinin başlangıcını yapabilir. Ben Sihirbaz pilotluğunda kazanmasını bekliyorum. Safkan, dinlenmiş bir şekilde koşacak. Şansı bol olsun.

Geldik günün bir başka yüksek ikramiyeli yarışına... Ayasofya Koşusu'nda; 7 başarılı kısrak yer alacak. Uzunların başarılı isimleri; HAFO, ISKRA, PERİ LİNA ve ALLEGRO FIDDLE'ı yazıp koşunun zevkini doyasıya yaşayalım derim. Tüm safkanlara bol şans...

Tekimizi bulduk... Gerisi gelecek sürprizleri yakalamaya kaldı. Uzun aranın ardından sık koşturulup nefes ve kondisyon açığını gideren LUALUA'yı ilk sıradan öneriyorum.

Sahadaki arkadaşlara aman ha yaz dedi. Sprinter yapısıyla SAMOTHRAKI, son yarışında yakın ara geçilen PROXY, bomboş kilosuyla GÜMÜŞ KAFES ve çayıra bayılan IRISH COUNTRY'e birer çarpı atalım.

İstanbul Veliefendi'de kapanışı 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesiyle yapıyoruz. Kalabalık bir yarış bizleri bekliyor olaacak. At yazmaktan kaçmayın derim. KING MAGE, MAICON, PERAMUS, LAGERTHA, PERANDOR ve LUCID'i yazmanızı önemle tavsiye ederim. Şansınız bol kazancınız daim olsun...

 

İstanbul altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  6  4  2  2
 4  5    5  3  1
 6  13    6  1  6
   9    7  9  14
   7      8  9
           3

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya