SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İstanbul Veliefendi Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.02.2020 14:59

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair tahminler ve analizler burada.

TJK İstanbul Veliefendi Altılı Ganyan Tahminleri

Güneşli bir İstanbul gününden merhaba... Hava güzel. Az esiyor ama o kadarı olur. Saat 19.00'da koşulacak Sezgin Koşusu'nda 9 safkan boy gösterecek. Bomboş kilosuyla KARAGÜL BEYİ'ni yazarak başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda... İdmanlarda da çok iyi görüntü verdi. İlk sıradan yazalım.

Uzunların başarılı ismi olan ÖNCÜPINAR, yarışın başlarında alacağı avansı iyi kullanıp ayna yapabilir. Sprinter yapısıyla DUMAN, iyice dinlenen ve iyi bir hazırlık döneminin ardından start alacak ZEKİ DAYI ile LİZARDON'a birer çarpı atalım.

FOTOKIZI, VELİEFENDİ'DE FOTOYABİLİR

İkinci ayakta kısraklar sahne alacak. Günün en çetin geçmesi beklenen yarışında; FOTOKIZI'nı yazarak şablonlarımızı oluşturalım derim. Binicisini değiştiren safkan, bugün sert pilotuyla ikramiyeyi farklı boyutlara taşıyabilir.

Güçlü orijinin hakkını vermesi beklenen KAÇKARKIZI, winner jokeyini yakalayan KUZEY YILDIZI, performansıyla dudak ısırtan GÜZEL TUTKU ve NEVRİYE HANIM'ı bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

VAYA BIEN SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Sponza Ekürisi'nin başarılı temsilcilerinden birisi olan VAYA BIEN, bugün çıktığı gibi kazanabilir. Maiden yarışlar her ne kadar kapalı kutu koşular olsa da Özcan Yıldırım idaresinde kazanıp yüzümüzü kara çıkarmaz diyorum.

3 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; LAST IMPACT ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Gökhan Kocakaya ile finishi ilk sırada geçebilir. Son yarışında nal toplasa da DARK PHOENIX, bugün güven tazeler. Harika formunu son yarışını kazanarak taçlandıran FREE YOUR HEART, olmazsa olmaz. Yeriniz kaldıysa JUDY FAST'e de bir çarpı atalım.

SEVAY'IN SAHADA SÖYLENTİSİ VAR

Bugün Maiden yarışlar ikramiyeyi belirleyebilir. İlkinde risk alıp tek geçtik ancak bu koşuda biraz kalabalık tuttmakta fayda var. Maidenların gediklisi haline gelen ve son yarışında yakın ara geçilen CİNGOROZ, AGF'de günün lideri GYPSY GIRL, kuma yatkın orijinli SEVAY ve TITANIUM'u ayrımsız yazalım.

Veliefendi'de kapanış oldukça kalabalık olacak. Günün en kalabalık ve tempolu geçecek yarışında; JUNO, FLAMBOYANT, PENGUEN, KIND OF BLUE, IMOGEN, REY'i bütçeler el verdiği ölçüden yazalım. Şansımız bol olsun.

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  1  8  3  2  1
 5 14    7  4 12
 7  8    6 10  7
 3  2    8 12 10
 8  9        6
           8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya