SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Banko Steel Man!

ALTILI GANYAN | 15.11.2019 09:00

Banko Steel Man!

İstanbul Veliefendi Hipdromu'nda 9 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak... Hedefimiz ve tüm hazırlığımızı; ikinic altıılı ganyana göre yaptık... Herkese bol şans.

İstanbul'da ikinci altılı ganyan, 4. koşudan itibaren başlayacak. 3 yaşlı Araapların Handikap 15 mücedelesinde; 12 saflan piste çıkacak. BAŞAYDIN, Ahmet Çelik idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir. Eküri ile koşacak. Ekürisi de çok formda. İlk sıradan yazalım. HOLİGAN, güçlü orijiniyle yarışta söz sahibi olabilir.

Son yarışını adeta yürüyerek kazandı. Pisti yadırgamazsa; fotolayabilir. Son yarışında Maiden'a beklenen vedasını gerçekleştiren ŞAŞKIN, seriye bağlayabilir.

Son yarışlarında kalitesinin altında koşular yapan ÖZGÜNSTONE'a da bir çarpı atalım derim. Safkanı, sahadaki arkadaşlar çok beğenmiş, öve öve bitiremediler.

Geldik 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesine... Kalabalık bir yarış. 13 safkan piste çıkacak. Formda isimler var at yazmaktan kaçmayın derim. CARROT çok iyi durumda... Son yarışını Akın Sözen pilotluğunda adeta yürüyerek kazandı. Zoru kolaya çevirmişti. Bugün de aynısını tekrarlayabilir.

Ardından çayıra bayılan OĞLUM EREN, etle tırank gibi pilotuyla start alacak BATHSHEBA, son iki yarışında da yakın ara geçilip daha da hırsı koşacak ATIBA ve son koşusunun izlerini silmesini beklediğim LONGSTAR'ı yazalım derim.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra... Hasan Polat adına yapılacak kupalı yarışta; 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 8 koşusunda; kalite isimler start alacak.

KREACHER, uzunların ve çimin başarılı ismi... Alışık olduğu Gökhan Gökçe idaresinde yine iyi koşularından birini sunacaktır. Ben ilk sıradan öneriyorum.

KATMA DEĞER, son yarışlarında bırakın aynayı tabelanın bile dışında kaldı. İyi dinlendi... Rehabilite sürecinin ardından start alacak. Jokey değişikliğine de gidildi. Yazalım.

LUPO UNO, harika durumda... Winner jokeyiyle de bugün de çıktığı gibi kazanabilir. Son olarak da sahadaki herkesi kendisine hayran bırakan PADRE PADRONE'yi ekleyip bu keyifli ayağa nokta koyalım.

Ve geldik günün bankosunu açıklamaya... 2 yaşlı İngiliz taylarının sahne alacağı koşuda; STEEL MAN diyorum. Sert binicisiyle çıktığı gibi kazanır diyorum. Çok sayıda formda isim olsa da tekime oldukça güveniyorum...

Henüz yarış kazanamamış 3 yaşlı Arapların Maiden mücadelesindeyiz.. PATTANİ, KİRLİFAHO, KARABAHÇELİ ve BUZDAMLASI; son kez Maiden koşabilir. Ben, bu dört ismin yeterli olacağı kanısındayım.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı; 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesiyle yapacağız. 13 kısrak mücadele edecek. Son yarışlarında kalitesinin altında performanslar sergilese de NIPPON, bu koşuların izlerini silebilir.

Ben, bu safkanı ilk sıradan yazmanızı şiddetle tavsiye ederim. REACTIVE, harika bir pedigriye sahip. Çayıra da bayılıyor. Ve son olarak da SEVDALUK'a bir çarpı atıp güne son noktayı koyalım deri. Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

 

İstanbul ikinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  1  4  7  1
 1  2  2    4  11
 4  3  11    3  13
 7  11  9    8  
 3  10        

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya