SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de güne nefes aldıracak banko!

ALTILI GANYAN | 18.01.2020 10:33

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Adana ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul Veliefendi yarışlarına dair kazandıran tahminler burada...

Veliefendi'de güne nefes aldıracak banko!

İstanbul Veliefendi'de 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan ikinci koşudan itibaren başlayacak. 18.30'da başlayacak koşuda; 8 safkan start alacak. Formda isimler yer alacak.

Uzunların başarılı isimlerinin yer alacağı mücadelede; son yarışında yakın ara geçilen CARROT'ı yazarak başlayalım. Son üç yarıştır hasret kaldığı birinciliğe bu koşuda kavuşacaktır. Ben ilk sıradan öneneririm.

VOLTA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Son iki yarışında da yakın ara geçilen VOLTA; bugün şeytanın bacağını kırabilir. Tabelanın oldukça gerisinde kalsa da SCIFO'suz kupon yapmayın. Yarış severler, pek şans tanımamış ancak biz bir çarpı atalım. Son olarak HONEY RYDER'ı da yazıp ilk ayağı geçelim.

Uzunlardan orta mesafeye geldik. Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesinde 11 isim start alacak. ATOM CEMİL ile başlayalım. İdmanlarda oldukça iyi bir görüntü veren safkan, bugün fotolayabilir.

MERDOKAN SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Yarış hayatında 5 kez koşup hepsinde de tabela içi koşular yapan MERDOKAN, yine Maidenların gediklisi olan EL KIZI, güçlü orijiniyle BABA ARON, son yarışında yakın ara geçilen DARK PHOENIX ile AYSUCAN'a da bir çarpı atalım.

4 yaşlı Arapların Şartı 4 mücadelesinde; 8 kısrak koşacak. Son yarışını kazanarak moral depolayan SEVİNSEVİL'i yazarak başlayalım. Formuyla göz dolduran GÖKÇE HATUN'u da es geçmeyelim. Çok iyi durumda... Tabelanın abonmanı olan başarılı safkan, totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Sprinter yapısıyla GÜLEK BOĞAZI'na da bir çarpı atalım be.

HAZAR DENİZİ'NE UYGUN RAKİPLER

Geldik günün tekini açıklamaya... 4 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesinde 7 isim koşacak. Orta mesafelerden uzuna geçtik. Ben risk alıp bu ayakta tek geçeceğim.

Ağır kilosuna rağmen bu kiloların hakkını veren HAZAR DENİZİ, winner jokeyini de yakalamışken bunu alışkanlığa çevirebilir. Yarışın son metrelerinde bariyer dibinden kopup aynayı ilk sırada geçer diyorm. Bende bu ayak banko.

YAŞAMA SEVİNCİ'NİZİ ARTIRABİLİR...

Tabela ayağındayız. Maiden koşuda; 11 safkan start alacak. Güçlü orijiniyle BRAVE PRINCE, sahada söylentisi olan CASTLE ROCK, uzun aranın ardından start alacak QUANTE VOLTE'u da aman ha yazalım.

Yarış severler, safkana ve 'sihirbaz'a güvenip AGF'de de zirveye çıkarmış. İyi çalışıp sıkıntılarından da giderilmiş. YAŞAMA SEVİNCİ'de ahırlar bölgesinde söylentisi olan bir isim. Son dakika duyumu olarak aklınızın bir köşesinde olsun.

'YAŞLI KURT' ZU HAT DİYORUM

İstanbul Veliefendi'de saatler 21.00'i gösterdiğinde son ayak koşulacak. 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 koşusu aprantilerin yarışına sahne olacak. BLANCHARD, çok iyi durumda.

Son yarışını da kazanmışken yazmaya devam edelim. 'Yaşlı kurt' ZU HAT'a da bir çarpı atalım. Kupon bırakmayabilir. İyi ellerde bakılan MÜHENDİS, son yarışının izlerini silebilir. Formunu artıran AZMANTOR, son yarışında yakın ara geçildi.

Bugün kazanıp şeytanın bacağını kırabilir. Son olarak da CAPE TOWN'u da yazıp keyifli güne son verelim derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  6  1  2  6
 5  8  4    3  8
 1 11  5    7  4
 3  2     10 11
   5        1
  10        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya