SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 22.01.2020 14:52

Altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu'na at yarışı tahminleri burada...

Veliefendi'de teksiz altılı!

İstanbul'da kar uyarıları yapılsa da güneşli bir hava var. Veliefendi'ye gidip koşuları yerinde seyretmek isteyenler, yine de sıkı giyinsinler... Şansımız bol olsun dostlar... Seyir zevki yüksek koşular olacak. 6 koşulu programda; ilk ayak 18.30'da yapılacak Handikap 15 mücadelesiyle başlayacak...

11 kısrak yarışta podyum yapmak için koşacak. Herkese bol şans... Yüklerinden kurtulan BONJOUR EL SAMAWİ ile başalayalım derim. Safkan bugün bomboş kilosuyla özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son yarışında yakın ara geçilen ALOYSHA, bugün şeytanın bacağında girebilir.

PİST FARK ETMEKSİZİN İYİ KOŞUYOR

Şehir ya da pist fark etmeksizin iyi yarışlar çıkaran GÜZELÇOCUK, winner jokeyini yakalayan PEXUSS, sprinter yapısıyla yarışta söz sahibi olmasını beklediğim IT MAY RAIN'e bir çarpı atalım derim.

4 ve yukarı İngilizlerin Hadndikap 16 mücadelesinde; 11 safkan kozlarını paylaşacak. Harika formuyla maşallah dedirten BU DA BATOR, bende ilk koşan at. Çim, kum ayırt etmeksizin koşan başarılı safkan Mehmet Kaya idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir.

HARPUT RÜZGARI İÇİN RÖVANŞ ZAMANI

Son yarışında yakın ara geçilen HARPUT RÜZGARI, bugün rövanşı alabilir. Yarış severler, JEDI'ye güvenip AGF'de en tepeye taşımış. Ben bugün Türkiye'nin tekini yıktım. Yanına da üçüncü isim olarak sert binicisiyle GADDARA'yı da ekleyelim.

Günün en kapalı kutu yarışı; üçüncü ayak olacak. Lafı çok uzatmadan sahada söylentisi olan isimleri sıralayayım ben siz bütçenize göre değerlendirin en iyisi: JIMMY JIB, ENVER, FİLANDOZ, KAANEGE, LADY PERFECT.

EGYPTUS SERİYE BAĞLAYABİLİR

Bülteni incelim tekimi bulmakta oldukça zorluk çektim... Ben de 1,5 tekli şablon hazırlayayım dedim. EGYPTUS diyorum. 2020'nin ilk gününde sert grupta koşup fotoyu kimselere bırakmayan tay, bugün de fotolayabilir. Ben bu yarışta da Türkiye'nin tekini yıktım. Yanına BARTH BOY'u ekleyip tabela ayağına geçtim bile.

4 yaşlı Arapların Şartlı 4 yarışında; 9 safkan ikramiyeyi ahırına götürmek için mücadele edecek. Eküri destekli DUMAN'ı yazıp başlayalım. Son üç yarışında yakın ara geçilen KAMUS, idmanlarında dereceli işlere imza attı. Seon olarak da ROMANOLUR'a bir çarpı atıp kapanışa geçelim.

TAKİP ATIM ÇEKO DAYI

İstanbul Veliefendi'de yarış heyecanı; 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesiyle kapanacak. Uzunların başarılı ismi ÇEKO DAYI ile yazmaya başlayalım. ROCKABYE özlediği birinciliğe kavuşabilir dikkat!

Son yarışının izlerini silesini beklediğim TORCULARIS hakkında çok iyi duyumlar aldım. İlk kez çayırın dışında koşacak olsa da tüm hazırlıklarını bugüne göre yapan STORM BLACK ile ALEXANDRAPOLI'ye de bir çarpı atın dostlar. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya