SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de tabela tek!

ALTILI GANYAN | 29.01.2020 17:41

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

Veliefendi'de tabela tek!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda keyifli bir akşam yaşanacak. 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan, 18.30'da başlayacak Maiden koşuyla start alacak. İlk yarışında iyi sinyallere veren BLACK OR WHITE ile başlayalım.

Ardından nefes ve kondisyon açığını gideren WINTERS LOVE'a bir çarpı atalım. Harika pedigrisiyle SPEEDILY, Maidenların gediklisi olan CİNGOROZ ile BIANCA CAPELLO'yu ayrımsız yazalım derim.

GÜLDÜRGÜLDÜR UYGUN GRUPTA

İkinci ayakta GÜLDÜRGÜLDÜR, uygun grubu yakalamışa benziyor. Özlediği birinciliğe kavuşabilir. İzmir - İstanbul arası sık koşup nefes yönünden güçlenen ATEŞHATTI, idmanlardaki görüntüsüyle adeta parlayan BUDUNALP ekonomik kuponlar için yeterli olabilir. Güne bomba isteyenlere de MARENGO ile BİTURBO'yu da yazıp bekleyelim derim.

Zor koşulara doğru ilerliyoruz. Veliefendi'de 3. ve 4. ayak zor ve keyifli geçeceğe benziyor. BAYPATRON, 'sihirbaz' lakaplı Halis Karataş idaresinde beyaz bayrak-ayna yapabilir. Dileyenler, banko yazabilir. Halis Karataş bugün iki önemli ata binecek ve ikisini de AGF'de üst sıralarda. BAYPATRON, geçilebilir. O yüzden yanına SEVİNSEVİL ile ÖZGÜNSTONE'u mutlaka ekleyin.

ULUDAZ, AVANSI ALIRSA GEÇİLMEZ

Geldik günün en keyifli mücadelesine... Birbirinden başarılı 7 İngiliz atı, piste çıkacak. Bakalım ikramiyeyi hangi safkan ahırına götürecek. ULUDAZ, başlarda avansı alırsa yanına kimseleri yaklaştırmaz. Bu kısrak tempoyu kendisi ayarladığında; rakipsizdir benim gözümde.

KATMA DEĞER, aranın ardından Kocaeli kaba kumunda iyi bir yarış çıkardı. Bugün sert binicisi Hışman Çizik ile koşuda söz hakkı iddia edebilir. MY BILLIONAIRE harika bir safkan... Yarış severler çok da tercih etmemişken totosuna bir birincilik daha ekleyebilir.

JACK SPARROW ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Son 7 yarışında da yakın ara geçilen JACK SPARROW, şeytanın bacağını kırabilir. Son olarak gözden kaçan bir isim olan RED TORNADO'yu yazıp keyifli koşunun keyfine varalım. Saatlerinizi kurun ve 20.00'deki yarışı mutlaka izleyin.

Tabela ayağında tek geçmekten yanayım. Halis Karataş, bugün Veliefendi'de kırılma noktası olacak. Bindiği saflanları AGF'de üst sıralara çıkarmış. Çok iyi isimlere binecek... Geçilmesine olanak vermediğim tek isim AZANT... Uzun - kısa ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran AZANT, ekürisi ONURLUEFE'nin de desteğiyle aynayı ilk sırada geçebilir.

İstanbul Veliendi'de kapanış; henüz yarış kazanamayan isimlerin mücadelesine sahne olacak. Sözü çok uzatmayalım kazanırı olan isimleri sıralayalım... LADY PERFECT, TİMYA, VIA VENETO. Sahadan kulağıma gelen isimler. Bol şans...

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  3  5  5  4
11  4  4  2    9
 7  1  1  3   10
 3 10    6   11
 1 11    7    

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya