SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de BIG DADAŞ geçilmez!

ALTILI GANYAN | 24.01.2020 17:41

Altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ediyor. İzmir Şirinyer Hipodromu'na dair at yarışı tahminleri burada...

İzmir'de BIG DADAŞ geçilmez!

Kocaeli Kartepe'de inanılmaz isimler geldi. Şansımızı bir de İzmir'de deneyelim dedik. İzmir Şirinyer Hipodromu'nda keyifli bir akşam yaşanacak. 6 koşulu bir program var. Birinci ayak; 18.30'da start alacak.

Birbirinden başarılı 7 kısrak sahaya çıkacak... Ben CEYLİNSU ile başlayalım derim. Sprinter yapısıyla beyaz bayrak-ayna yapabilir. Tabelanın uzağında kalsa da AYDURU'suz şablon kurmayın derim.

MY SULTAN SERİYE DEVAM EDEBİLİR

MY SULTAN uzun - kısa ayırt etmeksizin iyi koşan bir isim. Son yarışını adeta yürüyerek kazandı bugün de seriye devam edebilir. 6 aylık aranın ardından piste çıkacak PATRONİÇE, idman performansıyla yazılmayı hak ediyor. GÜLÜŞLÜ'ye de bir çarpı atalım kafamız rahat olsun.

Kısadan uzuna geçiyporuz. İzmir'deki sevgili ağabeyim Eray Koktay'ın BIG DADAŞ'ını tek yazacağım. Mustafa Çiçek ile etle tırmak gibiler. İyi ellerde bakılan başarılı safkan bugün aynayı ilk sırada geçebilir. Son yarışında startta 1,5 boy kalan BIG DADAŞ, bugüm bu problemin üstesinde gelip benim ve yarış severlerin güvenini tazeleyebilir.

İZMİR'DE 'HOVARDA'LIK ZAMANI

Maiden yarışa geldik. Son yarışında yakın ara geçilen HOVARDA, artık kazanıp totosuna özlediği birinciliği yazdırabilir. Ardından ÇAĞKAR'ı yazalım. Maiden'dan atları çıkarmasıyla nam salan Sinan Özen önderliğinde fotoyu tehdit edebilir. Nefes ve kondisyon açısından güçlenen ATANERHAN ile ÇAMLIYAYLA'ya birer çarpı atalım derim.

Günün en yüksek ikramiyeli koşuna geldi sıra... Hüseyin Özsakallı adına yapılacak yarışta; 6 safkan yer alacak. Finishi ilk sırada geçenin kupayı kazanacağı koşuda; ben kapamaktan yanayım... Son yarışında Bursa'da adeta nal toplayan başarılı safkan, bugün kendini affettirebilir. Sprinter yapısı ve sert binicisiyle kazanıp güne nefes aldırabilir.

KUPALI YARIŞI RİSK ALMADIM, KAPADIM

Ardından formuyla maşallah dedirten PRINCESS DI, son yarışını kazanan FRESH YOURSELF, kuma yatkın orijiniyle JAk VJETAR'ın yanına DONT HESITATE ile GÜÇLÜ KIZ'a da birer çarpı atalım.

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 yarışına sahne olacak. Yarışa eküri destekli başlayacak açıklanan ancak PREMIUM MOVER'ın yarıştan çıkmasıyla tek kalan WONDERKID'i yazarak başlayalım derim. Safkan uygun grubu da yakalamışken bugün kazanıp totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. Sigorta isteyenler; ROCKY BOY'u da yazıp geçsinler derim.

ŞİRİNYER'DE KAPANIŞI KALABALIK TUTTUM...

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda kapanış 21.00'de koşulacak Handikap 16 mücadelesiyle yapılacak. Sözü çok uzatmadan sıralamamı yapacağım. ESERALP, BİCEROĞLU, KARARLI, BABAUÇAN, MANİLYA, UĞURSEL, GÜNIŞIĞI. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  4  2  2  4
 1    2  4  3 10
 5    1  5   12
 6    3  6   11
 3      1    2
       3    3
           6
           8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya