SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de zorlu akşam

ALTILI GANYAN | 14.02.2020 16:27

Altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ederken Şirinyer'de kazandıracak TJK İzmir at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

İzmir'de zorlu akşam

İzmir Şirinyer'de zorlu bir program göze çarpıyor. İlk koşuda Maiden olunca bence zorluk seviyesi iki kata çıktı. Ayağı kalabalık tutalım. Başlangıçta sıkıntı olmasın.

Grubun önemli isimlerinden birisi olan ATANERHAN iyi bir form grafiği yakaladı. Yazalım... Son yarışında yakın ara geçilen KEMANKEŞ ve GÖKTUĞ, Maidenların gediklisi olan ÇAMLIYAYLA ile ALİYAR'a birer çarpı atalım. İzmir'de güne bir bomba bırakmak isteyenler JALGIN'ı yazsın derim.

GÜÇLÜ KIZIM İLE BAŞLAYALIM

İkinci ayakta performans grafiği yukarı çeken 8 İngiliz atının mücadelesine sahne olacak. Takip atım GÜÇLÜ KIZ'ı yazım güçlü bir giriş yapmanızı öneririm. İlk kez start aldığı İzmir kaba kumunda nal toplayan HEYMARJA'dan bugün daha iyi bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Sprinter yapısıyla PARAMPARÇA, bomboş kilolarıyla STRABON ve FOREVER HERE'ı da yazmadan şablon oluşturmayın derim.

İsimleri azaltmanın zamanı geldi gibi. Günün en zor koşularından birisi Ben burada yarışın iki favori ismini geride bırakıp cazip bir isme yöneleceğim.

WINNER BİNİCİSİYLE ANANİYA

Harika formuyla göz dolduran ANANİYA, son yarışında yakın ara geçilmişti. Safkanı ve ilgilileri oldukça iyi çalışmış. İdmanlarda harika bir görüntü veren safkan winner binicisini de yakalamışken yer verin derim. Güne nefes aldırmak isteyenler tek yazabilir. Sigorta etmek isteyenler ise, babadan kardeş AYDURU'yu eklesin.

Günün en süratli geçmesi beklenen koşusunda; ALAYBEY diyorum. Safkan tam bir kum atı. İyi de bir form yakaladı. Bugün İzmir'de bombayı patlatabilir. İlk sıradan yazmanızı tavsiye ederim. Tek geçeyim mi diye düşündüm ama son iki yarışında müthiş ilere imza atıp finish yelnız başına geçen EXRTAVAGANT'ı da eklemeden yapamadım.

LADY YAĞMUR FOTOLAYABİLİR

Tabela ayağında; 7 kısrak piste çıkacak. Uzunların başarılı isimlerinden birisi olan LADY YAĞMUR ile başlayın derim. Safkan çok iyi durumda. Sonlarda yapacağı sprintle yıldırım etkisi yapabilir. Uzun - kısa ayırt etmeksizin başarılı koşulara imza atan HAZELNUT ile DIVINE BEAUTY'i de aman ha yazalım.

Kapanış da uzun mesafe yarışına ev sahipliği yapacak. 'Yaşlı kurtlar' sahne alacak... Rakiplerine göre daha deneyimsiz olsa da ZEKİOĞLUM ile başlayın derim. Ekürisinin desteğiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Son iki yarılını kazanan ve performansıyla maşallah dedirten NİNOŞUN OĞLU ile LAST BLOOD'u yazıp kimin geleceğini beklemeye koyulalım. Bol şans...

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  4  4  2  6  2
 7  3  5  1  4  5
 5  2      2  9
 3  8        
 1  7        
 6          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya