SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İzmir At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

ALTILI GANYAN | 07.02.2020 14:14

Altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ederken TJK İzmir at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

TJK İzmir At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

İzmir Şirinyer'de zorlu bir akşam olacağa benziyor. Kalabalık koşula var. Ben biraz geniş altılı yapacağım. Şimdiden bol şans dilerim. 18.30'da koşulacak yarışla altılı ganyan start alıyor olacak. SILVE WOLF'u yazarak başlayalım.

Safkan oldukça iyi durumda. Süratli stiliyle yarışta söz sahibi olabilir. Sık koşup nefes ve kondisyon açığını gideren ERENDIRA, favorime en ciddi rakip olur düşüncesindeyim. Takip atım BALYECİ SALİH'siz yapılan şablonları kabul edemem.

BALYECİ SALİH'SİZ ŞABLON OLMAZ!

Bomboş kilolarıyla ÇATALKAYA ve DREAM SOLDIER'ı yazalım. AKARCA KHAN, winner jokeyine yakalamışken birinciliği hatırlayabilir. Son olarak yaklaşık 7 ay aranın ardından start alacak REFLEX'e de bir çarpı atalım. Safkanın sahada; iyi bir idman dönemi geçirdiğine dair söylentiler var.

İzmir'de sürat yarışında uzana geçiş yaptık. 9 isim piste çıkacak. Uzun kısa ayırt etmeksizin başarılı koşulara imza atan MARUF TAY, rakiplerine nal toplatabilir. Safkanın form durumu çok iyi. Güne nefes aldırabilecek bir tek alternatifi olarak da düşünülebilir.

EFEBERK İÇİN RÖVANŞI ALMA VAKTİ

Takip atım ACIDİLLİ FATİH, kazanabilir. Bu safkan şablonlarımın olmazsa olmazıdır. Formunu artıran EFEBERK, son yarışında kazanacak duruma kadar gelmişti. Fotoda MANİLYA geçilen başarılı safkan bugün rövanşı alabilir.

MANİLYA'dan bahsetmişken aman ha yazalım. Bu safkan mesafe atı. Son yarışını kısa mesafede koştu ancak yine de tabela yaptı. Bugün yine bizlere birinciliklerinden birisini izletebilir. KRAL ARTUR ile VANLIMAHO'ya da çarpı atın derim. Ekonomiciler unutmasın MARUF TAY, banko denenebilir.

ŞİFNE EFESİ ÇIKTIĞI GİBİ BİTİREBİLİR

4 yaşlı Arap taylarının Şartlı yarışında; aprantiler at binecek. ŞİFNE EFESİ ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Son iki yarışını kazanıp duble yapan ŞİFNE EFESİ, moralliyken değerlendirelim. Bugün de çıktığı gibi bitirebilir. Son üç yarışında yakın ara geçilen HASKARACA'ya çarpı atalım. Winner aprantisiyle şeytanın bacağını kırabilir. Ardından TAHTALI'yı da yazıp İzmir'de yolu yarılayalım derim.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda Türkiye'nin tekini yıkacağım. PRINCESS DI her ne kadar son iki yarışını kazansa da ben Gökhan Kocakaya pilotluğundaki İPEKKIZ'ı deneyeceğim. Safkan oldukça iyi durumda. Son yarışında da yakın ara geçildi. Bugün kazanıp totosuna bir birincilik daha ekleyebilir.

FİRDES TAY GÖZDEN KAÇMIŞ!

İzmir'de tabela ayağına geldik. Son yarışında sert grupta yer alamasına rağmen iyi bir koşu çıkaran ve kendisini tabelaya atan FİRDES TAY ile başalaylım. Yarış  severlerin gözünde de kaçmışken ilk çarpıyı bu isme atalım. Son yarışında yakın ara geçilen BLACKSMITH ile günün AGF'deki liderlerinden birisi olan ROBIN SON'u da yazalım.

Kapanışı; Maiden yarışla yapacağız. Oldukça formda isimler var. Vallahi fotoya kurşun gibi ataklar olabilir. Ben neredeyse kapamaya kadar gittim. Şablonumda şu isimler yer alacak: BIGGY, BARAKIEL, REBEL BLOOD, OPPORTUNIST, MEDZAMOR, ANGELITO ve BLACK PANTHER. Bol şans...

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  4  2  2  1  3
 1  6  4    5  2
 9  8  5    2  7
10  9        6
 5  2        5
 7  1        1
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya