SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir Şirinyer'de teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 17.01.2020 16:20

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. İzmir yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

İzmir Şirinyer'de teksiz altılı!

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda umduğunu bulamayanlar hiç korkmayın akşama İzmir Şirinyer Hipodromu'nda şenlik var... 6 koşulu keyifli bir İzmir akşamı olacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Herkese bol şans...

4 ve yukarı İngilizlerin Satış 1 koşusunda; 10 safkan yer alacak. Tabelanın abonmalarından olan HAZELNUT'u yazarak başlayalım derim. Aranın ardından tüm sıkıntılarından arınmış bir şekilde start alacak BANA, sprinter yapısıyla KÜPŞEKER, 'yaşlı kurt' URLA ZAMANI ve KEEP DANCING'i yazarak güne başlangıç yapalım.

ZOR KOŞU KAPAMAYA KADAR GİTTİM

İkinci ayak; 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 yarışına sahne olacak. 10 safkan yer alacak koşuda. Formda isimlerin mücadelesinde; neredeyse kapamaya kadar gittim. Kimin yolu bulup aynayı ilk sırada geçeceğine tam olarak kestiremedim. HAVE A NICE TRIP, son yarışında yakın ara geçildi. Safkan oldukça formda. İyi ellerde bu yarışa hazırlandı. Fotolayabilir.

Bomboş kilosuyla BATTLE  RHYTHM, son yarışında nal toplasa da TEK DADAŞ, sert binicisiyle KIRCAALİ, ağır sıkletine rağmen SAFNUR, grubun tecrübeli ismi MASCHERANO ve GALYALILAR'a bir çarpı atıp bu zorlu koşuya noktaya koyalım.

KIZIMRAZİYE SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Maiden koşudayız. Kapalı kutu bir yarış. Risk alıp iki isimle geçmeyi planladım. Formunu artıran KIZIMRAZİYE, güne nefes aldırır düşüncesindeyim. Cazip bir isim... Ardından sahadan iyi olduğuna dair bilgiler aldığım BUZLUKIZIM'ı yazıp iki kısraktan birinin ilk yarış zaferini elde etmesini bekleyelim...

Günün formda isimlerinin yarışacağı başka bir koşuya geldi sıra. 3 yaşlı İngizlilerin Kısa Vade yarışında 8 başarılı kısrak boy gösterecek. Son yarışını kazanıp Maiden'a veda eden HAYRİŞİM, etle tırnak gibi olduğu pilotuyla seriye devam edebilir.

Çayıra bayılan UTKUNUN KIZI, hayatının ilk kum yarışına çıkacak. Çimdeki başarısını kuma yansıtırsa bu safkanı yakalayabilene aşk olsun. Bomba olarak da DRİNA diyorum. Safkana güveniyorum. Sprinter yapısıyla kupon bırakmayabilir.

TÜRKİYE'NİN TEKİNİ YIKTIM DA GELDİM

Tabela ayağı; 4 yaşlı Arapların Şartlı yarışına sahne olacak. 9 isim koşuya katılacak. Türkiye'nin tekini yıktım söylim en baştan... İyi durumdaki DEMİR PENÇE, formunu birincilikle taçlandırabilir. Ardından SUNGURLU, winner jokeyiyle totosuna bir zafer daha ekleyebilir. Bir süpriz de bu ayakta olsun: ONDÖRTŞUBAT.

İzmir Şirinyer'de kapanışı ekürilerle yapalım dedik. İlk olarak GÜNIŞIĞI ardından da UÇAN KARACA'ya birer çarpı atıp bekleyelim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  8  7  4  6  1
 5  9  2  8  8  9
 8  7    2  3  
 1  3        
 2  1        
   4        
   6        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya