SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de iki bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 16.01.2020 10:13

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. İzmir yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

İzmir'de iki bankolu gün!

İzmir 6 koşulu bir program var. Birinci ayak; 15.00'te başlayacak 4 ve yukarı Arapların Handikap 14 mücadelesine sahne olacak. 9 kısrak piste çııkacak. Şansımız daim olsun... KOLAÇAN ile başlayalım. Başarılı safkanın formu artarak devam ediyor. Son yarışında da yakın ara geçildi. Yine Mahmut Turan ile start alacak ve bu kez şeytanın bacağını kırmak için tırnağından geleni sahaya yansıtacak.

ÇILGINMATRA, son yarışında adeta nal topladı, bugün güven tazeleyebilir. Türkiye'de kumun en başarılı temsilcilerini veren Sultan De Faust temsilcisi ROSEMARY'e bir çarpı atalım. Ekonomik kuponlar için bu 3 isim yeterli. Geniş oynayanlara önerim; ORKİ, KUĞU GÜZELİ, ANANİYA ve ATEŞHATTINI yazmalarını öneririm.

GÜNÜN İLK KALESİ İKİNCİ AYAKTA

3 yaşlı İngilizlerin Satış 2 koşusunda; 8 safkan piste çıkacak. Ben lafı çok uzatmadan İzmir Şirinyer'deki ilk bankomu açıklayayım. Sprinter yapısıyla ROCK AND ROLL'u yazalım. Etle tırnak gibi olduğu jokeyi Mehmet Kaya önderliğinde fotoyu ilk sırada geçer diyorum.

Geldik henüz yarış kazanamayan isimlerin yer aldığı Maiden koşuya... HOVARDA, tırnağının ucunda... Bu safkanın sahada söylentisi var. OĞLUM İSMAİL, iyi ellerde bu yarışa hazırlandı.

SON FIRTINA, İzmir kaba kumunda fırtına etkisi yaratabilir. SELİMABİ, sert binicisiyle aynanın adaylarından birisi haline gelebilir. Son olarak da son 3 yarıştır yakın ara geçilen ŞERFAĞA'ya bir çarpı atalım. Bu kez şeytanın bacağını kırabilir.

İZMİR'DE BANKOLU GÜN! İKİNCİ TEK

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra... 4 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade yarışında günün ikinci tekini açıklayacağım. Vaziyet alın... Son yarışını Mehmet Kaya pilotluğunda kazanan AKSAKALLI, bugün de kazanıp seriye bağlayabilir. Ekürisinin de desteğini alacak başarlı safkan, ikramiyeyi ahırına götürür düşüncesindeyim. İzmir'de geçilmesini beklemediğim ikinci safkan AKSAKALLI...

Tabela ayağına geldik. 5 ve yukarı Arapların Şartlı 4 yarışında 6 başarılı isim boy gösterecek. Ben lafı çok uzatmadan ayağı kapatın derim. Sıralamamı yapayım bütçeniz dahilinde değerlendirin: TOROSDAĞI, ALPTUĞHAN, VANLIMAHO, DEMİRTURBO, CESURAYAK, YÜCELİR.

İZMİR'DE KAPANIŞA DİKKAT!

İzmir Şirinyer'de geldik kanışa... Günün en kalabalık mücadelesinde fazlaca isme şablonumda yer vereceğim.

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 14 yarışında; 14 kısrak start alacak. Son yarışında kazanacak kıvama gelen THREE CAT, eküri destekli ARBITRATOR, tabelanın abonmalarından birisi olan COOL IMAGE, günün bombalarından olmasını beklediğim TWIST LADY, kuma yatkın orijinli ANITA BLAKE, bomboş kilolarıyla; OKİNAWA - PRINCESS NIL - LADY BISCUIT'i bütçeler dahilinde yazmanızı öneririm.

Şansınız bol, kazancınız daim olsun. 

 

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  5  3  1  1  5
 7    4    3  6
 5    8    2 10
 6    7    5  12
 4    9    4  8
 3        6 14
 2          7
           9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya