SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 21.02.2020 12:29

Altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ederken TJK Kocaeli Kartepe Hipodromu'na dair altılı ganyan tahminleri ve analizleri.

TJK Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

Yağmur bir günden herkese merhaba... Kocaeli Kartepe'de adrese teslim olmasını beklediğimiz bir altılı şablonu hazırladık. Şansımız bol olsun. İyi performansını son İstanbul Veliefendi'de kazanarak taçlandıran moralli BEYZA SULTAN'a ilk sıradan yazalım. Sonlarda nefesini korursa seriyi sürdürebilir.

KAMÇI, son yarışlarında tabelanın oldukça uzağına düştü... Sevdiği mesafede kazanmayı hatırlayabilir. Son yarışını kazanıp moral depolayan ÖZBİLGİN, 80 ile grubun en yüksek handikap puanına sahip UZUN BEY ve GOBEN'e birer çarpı ataıp zorlu ayağa iyi bir başlangıç yapalım.

KOCAELİ'DE VARNA ZAFERİNE ÇOK YAKIN

İlk iki ayağı geçersek; altılımız adrese teslim olabilir. Maiden yarıştayız... 1'i ilk kez olmak üzere 13 kısrak yer alacak. Ayakları yere düz bassın diyelim. Son iki yarışında fotoda geçilen VARNA, şeytanın bacağını kırabilir.

Maiden yarışlardaki başarısıyla bilinen Sinan Özen pilotluğunda start alacak LATİN ÇİÇEĞİ, sahada söylentisi olan GÜLOŞ, güçlü pedigrisiyle GÖKDİZGİN, tabelanın abonmalarından AYGÖNÜL ile BUĞDAY TANESİ'ni yazalım.

KALABALIK EKÜRİ DESTEĞİYLE BEYİM BENİM

Yazdık yazdık Kocaeli Kartepe'de bankomuzu açıklama zamanı geldi. Tekim BEYİM BENİM, OZANINOĞLU, EĞİLCE ve SİHİRBAZKIZ'dan oluşan Taniyit Ekürisi'ne ait atlardan oluşuyor. BEYİM BENİM, son yarışını kazandı. Nurettin Şen idaresinde ve tabii ki ekürilerinin de desteğiyle aynayı ilk sırada geçer diyorum.

Kısa Vade yarışında; 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. BAMBALOE ile başlayalım. Safkan tercih edilmemiş. Son yarışında start problemine rağmen iyi bir yarış çıkardı. İlker Soyad idaresinde pimi çekip bombayı bırakabilir. Ardından formuyla göz dolduran SACRED ZENYETTA ve ONLY FOR LOVE'ı da yazalım. Yarış severlerin yoğun ilgisine maruz kalan LATIKA'yı yıktım ben.

WARM BLOODED'DAN DİNÇLİK ZAMANI

Tabela ayağındayız. Son yarışlarında; nal toplasa da iyi bir hazırlık döneminin ardından start alacak; WARM BLOODED ile başlayalım derim. Nefes ve kondisyonunu bulan IMPULSIVE ile AK DIAMOND'ı yazıp beklemeye koyulalım.

Kocaeli Kartepe'de altıncı ayağa geldik. Sıkleti ağır olsa da bu kiloların üstesinden gelen ESERALP ile başlayalım. Safkan Ayhan Kurşun idaresinde; sonlarda fotoya güçlü ataklar yaparak aynayı ilk sırada geçebilir.

KAİNATIM, jötü gidişe bir dur diyebilir. MİLYONER, oldukça iyi durumda. "Yaşlı kurt" SELDANINOĞLU, iyi ellerde bakılan OLRIC ve UÇANSULTAN'ı da yazıp Kocaeli Kartepe'de son noktayı koyalım. Bol şans...

Kocaeli şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 11  5  1  3  1
 8  8    5  5  8
 9  7    4  6  9
 1  6        4
 5  3        3
   4       11

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya