SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kartepe'de bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 21.01.2020 17:07

Altılı ganyan heyecanı, Adana ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ediyor. Kocaeli Kartepe Hipodromu'ndaki at yarışlarına dair kazandıran tahminler burada...

Kartepe'de bankolu gün!

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı; Adana ve Kocaeli illerinde yapılacak koşularla devam ediyor... Halis Karataş, aldığı yarışı resmen Ferit Yardımcı'ya verince; Yeşiloba şablonumuz patladı. Kartepe'ye kupon hazırladık.

Kartepe'de 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan 18.30'da koşulacak Maiden mücadeleyle başlayacak. 6 kez koşup 6'sında da kazanacak kıvamda olan ILSA IN VERSAILLES'i ilk sıradan yazalım derim. Etle tırnak gibi olduğu jokeyi İlker Soyad ile birlikte totosuna bir birincilik ekleyebilir.

FINA BATTLE GÜVEN TAZELEYEBİLİR

İlk yarışında beklentileri karşılayamayan FINAL BATTLE, bugün güven tazeleyebilir. Harika formuyla göz dolduran BLACKBOARD'a birer çarpı atalım. Bu üçlü ekonomik kuponların sığınma limanı olabilir. Bomba isteyenlere ise; ARK ROYAL ve AWESOME FILLY'i yazmalarını öneririm.

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; 12 safkan boy gösterecek. TREVI FOUNTAIN'i yazarak başlayalım. Tabelanın abonmanı olan başarılı safkan son yarışını kazanıp şeytanın bacağını kırdı. Devamını getirebilir.

ATAKAN ABİ FOTOLAYABİLİR

Uzunların başarılı ismi; ATAKAN ABİ bomboş kilosuyla özlediği birinciliği kazanabilir. CREED BOY, 1000'e kadar bekleyip ardından yapacağı sprintle fotolayabilir. Son olarak BABAROS'u da yazıp bu koşuyu geride bırakalım derim.

Üçüncü ayakta; Kocaeli kaba kumuna bayılan KURTULUŞBEY'i önererek başlayalım derim. Arap atlarını iyi binmesiyle bilinen Mahmut Turan pilotluğunda aynayı ilk sırada geçebilir. Ben risk alınıp tek yazılabilir düşüncesindeyim. Son iki yarışında yakın ara geçilen HİMAYUN, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Eküri destekli OZANINOĞLU ile EĞİL MİRİ'yi yazmanızı öneririm.

KARTEPE'DE CAZİP BANKO VAR

4 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 6 yarışında; tek hakkımızı kullanalım derim. Gözden kaçan bir ismi banko önereceğim. Teki yıkıyorum; ve açıklamaya geçiyorum.

Son yarışlarında tabelanın gerisine düşen RUBUCO, sprinter yapısı ve sert binicisiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir. Safkan iyice dinlendi... İlgilileri de oldukça iddialı...

KAPANIŞTA AT YAZMAKTAN KAÇINMAYIN

Tabela koşusu Maiden yarışa sahne olacak. 1'i ilk kez olmak üzere toplam 9 kısrak piste çıkacak. Maden yarışlar kapalı kutu koşulardır. Sürprizlere açıktır. Ben burada %81'lik oynama oranıyla ECRİN SULTAN'ı yıkıp DOS GARDENIAS, MISS ÇAKIL ve FATMA IN MY HEART'ı yazalım derim.

Kocaeli Kartepe'de kapanış günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. DALİCİM, BAŞKAYNAK, ALPERENCAN, MİLYONER, FEYAT BABA ve CUKKA'yı ayrımsız yazmanızı tavsiye ederim. Bol şans...

Kocaeli şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  1  3  5  2  4
 5  8  8    6  3
 4  5  6    4  5
 2 10  2     12
 3          7
          13

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya