SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kartepe'de tabela ayağında banko var!

ALTILI GANYAN | 24.01.2020 13:30

Altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ediyor. Kocaeli Kartepe Hipodromu'na at yarışı tahminleri burada...

Kartepe'de tabela ayağında banko var!

Altılı ganyan heyecanı; yurt içinde Kocaeli ve İzmir'de yapılacak koşulara sahne olacak... Altı koşulu bir program var ve birinci ayak 15.00'te yapılacak 4 yaşlı Arapların Şartlı 3 mücadelesiyle start alacak.

Yarış severler, SUNGURLU'ya şans verip AGF'de üst sıralara taşısa da; Yamak 1 mücadelesine sahne olacak. Aprantilere mahsus yarışta; bende SUNGURLU'yu yazmaktan kaçamadım. Ancak heybemde başka isimler de var. NEVRİYE HANIM, güçlü orijiniyle yarışta söz sahibi olabilir.

CEVAHİRTAY, BOMBAYI PATLATABİLİR!

Bursa - Kocaeli arası sık koşup nefes kondisyon açığını gideren ALTINTUNÇ, son yarışında nal toplasa da BEYYURDU'na da bir çarpı atın. Sahadan arkadaşlar, safkanın iyi durumda olduğunu söyledi. Son olarak da CEVAHİRTAY'ı yazın derim. Ahırlar bölgesinde ismi oldukça geçiyor.

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 koşusunda 8 safkan yarışacak. Takip atım BALYECİ SALİH, yarış severlerin gözünden kaçmış. Tam bir tempo atı... Rehabilite olmuş şekilde de start alacak. Aman ha yazın... Winner jokeyi Aykan Kurşun ile totosuna bir birincilik daha eklemesini beklediğim STRATA, etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle start alacak INVISIBLE WOMAN ile BOLT GIRL'e de birer çarpı atılsın.

NEDİMHAN TIRNAĞININ UCUNDA!

Kocaeli Kartepe'de; kolay görünen yarışlar var aman ha! At yazmaktan sakın ola kaçmayın! Az sayıda safkanın start alacak olması, yarışı kolay kılmaz. Üçüncü ayakta; 5 isim boy gösterecek.

NEDİMHAN, tabelanın uzağında kalmış olsa da uzun ve orta mesafelerin başarılı ismi olduğunu yadsımamak lazım. Gözden kaçmış gibi. Bende ilk koşar. yarışın deneyimli isimlerinden birisi olan YILMAZHAN ile SİDELİ'yi de yazıp günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geçelim derim.

GÜNÜN KUPALI YARIŞINA DİKKAT!

Günün tek kupalı yarışına geldi sıra. Sapanca Belediye Başkanlığı adına düzenlenecek koşuda; 6 başarılı isim start alacak. Bakalım hangi sakan ikramiyeyi ahırına götürecek. Ben bu yarışta 4 ismi şablonuma ekledim. Yarışın en yüksek handikap puanına sahip ismi BATMANASLANI'nı yazarak kuponumu oluşturmaya başladım.

AGF'de %62 gibi bir oranı var. Halis Karataş, Kartepe'ye bu safkana binmek için gelmiş. İyi hoş ancak ben ULUKIZ, BABAARİF ile GÜMÜŞKESEN'i de yazmanın faydalı olacağı düşüncesindeyim. FORDTA TEK ile RUSDAMAT'a şans tanımadım. 4 safkanın da kazanma şansını eşit gördüm.

KOCAELİ'NDE TEKİMİ TABELAYA SAKLADIM

Geldik tabela ayağına... Tek hakkımı da bu ayakta kullandım. Yarış severler, MOURINHO'yu rakiplerinin önünde görse de ben ALİÇO'dan yana kullandım hakkımı. Safkan çok iyi durumda. Ahmet Çelik pilotluğunda çıktığı gibi yarışa son noktayı koyabilir. Banko.

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda güne noktayı koyma zamanımız geldi. ŞİMŞEKKRAL, CANYOLDAŞ, BİTURBO, YAZ AĞASI ve NALEZEN; Kocaeli'nde yaptığım telefon trafiğinden yansıyan isimlerdir. Herkese bol şans...

Kocaeli şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  2  3  2  1  2
 8  6  5  6    4
 3  7  4  1   12
 1  3    4    3
 5         11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya