SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.02.2020 15:14

Altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken TJK Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri ve analizleri burada.

TJK Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminleri

Şanlıurfa'da kalabalık, kupalu ve zorlu yarışlar var. Altılı ganyan, saatler 19.00'u gösterdiğinde start alacak. Henüz yarış kazanamamış isimlerin yer alacağı mücadelede; 1'i ilk olmak üzere 10 safkan yer alacak. Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla NARCOTIC, BABA INTO, DİMİTRA, BEN YILDIZSOY, RISE OF SILENCE. Safkanların ayakları yere düz bassın.

Şanlıurfa'da oldukça kalabalık yarışlar var. Üzerine bir de zorlu isimler yer alınca; at yazmaktan kaçamadım. Son yarışında nal toplayan CAN TITANIC, bugün binicisini de değiştirmişken beyaz bayrak-ayna yapabilir.

SEVDİĞİ MESAFEDE; ERKEN GELEN NİSA

Sevdiği mesafede winner binicisini yakalayan ERKEN GELEN NİSA, son yarışını kazanıp moral depolayan LONELY GIRL, tabelanın abonmanlarından birisi olan GÖNLÜM ile MISS ADANA'ya bir çarpı atalım derim.

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına... Haliliye Belediye Başkanlığı adına koşulacak yarışta; 9 safkan hem kupa için hem de ikramiyeyi ahırına götürmek için mücadele verecek. Şansları yanlarında olsun. Uzun kısa ayırt etmeksizin başarılı koşular yapan DALLICALI, bugün çıktığı gibi kazanabilir. Cazipken değerlendirilsin derim.

SPRİNTER YAPISIYLA AVCI CUMA FOTOLAR

Sprinter yapısıyla AVCI CUMA, güçlü orijiniyle ARASYAD, grubun deneyimli isimlerinden birisi olan PİRSUS, ve performansıyla göz dolduran İPEKÇİHAN'a birer çarpı atalım derim.

Yazdık yazdık tekimizi açıklayalım derim. Tekime oldukça güveniyorum. Zaten yarışın başlamasına az bir süre kala AGF'de liderliği alabilir. Neyse çok uzattık; açıklayalım artık şu teki. Son yarışında yakın ara geçilen HACIVAT için güçlü pedigrisinin hakkını verme zamanı geldi. Safkan iyi durumda... Sert binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir.

TABELA MAIDEN AMAN HA DİKKAT!

Tabela ayağı Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. Orijinleri ve sahadaki söylentiler itibarıyla ALTAN ABİ, FRIDAY COPPER, EFELİ EMİNE, DEVİRHAN, AMEDYE.

Kapanış günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. 18 tane kısrak sahada birincilik mücadelesi verecek. KIRMIZIBAHÇE, DİZDARIM, KÖÇEK, CANSUYUM, DOĞA ESİNTİSİ, TURBONUN GÜLÜ. Şansımız bol kazancımız daim olsun.

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  3  4  5  1  7
 1  2  3    5  4
 8 11  2    9 18
 3  5  9    4  1
10 10  6    2 13
          10
           

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya