SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Urfa'da FIRTINAKASIM geçilmez

ALTILI GANYAN | 17.02.2020 13:32

Altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken TJK Şanlıurfa at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

Urfa'da FIRTINAKASIM geçilmez

Şanlıurfa'da akşam altılısı var. Yarış severler, vaziyet alın bomba bir kupon geliyor... Saatler 19.00'u gösterdiğinde Şanlıurfa'da atılı ganyan heyecanı yaşanacak. Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesiyle başlıyacağız. Ben at yazmaktan kaçamadım. Bugün ikramiye yine çok cazip olabillir. Biz de yazacağımız isimlerle günü cazip kılmaya çalışacağız.

Sert binicisiyle start alacak NEYMAN, Maiden'a vedasını gerçekleştirebilir. Son yarışında yakın ara geçilen VEYSELBABA, tabelanın abonmalarından birisi olan NAİMOĞLU, iyi ellerde bu koşuya hazırlanan ZENGİN EFE ile eküri destekli AKKAYA'ya birer çarpı atalım.

"YAŞLI KURT" HIZLI ZELİŞ SÜRATİNİ KONUŞTURUR

Şanlıurfa'da; koşular her zaman olduğu gibi kalabalık ve zorlu şansımız yanımızda olsun. Sprinter yapısıyla ELMASINKIZI'nı ilk sıradan yazalım. Cazip durumda. UÇURAN formuyla göz dolduruyor. "Yaşlı kurt" HIZLI ZELİŞ, süratini konuşturabilir. DERAY HANIM için güven tazeleme zamanının geldiğini düşünüyorum. SON VİRAJ'ı da ekleyip ayağı sigorta edelim derim.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusundayız. Jandarma Koşusu, kupalı bir yarış... Formda isimler piste çıkacak. Ben bu ayağı da kalabalık geçtim. Son iki yarışını kazanıp double yapan BEAUTY SUN, seriye devam edebilir. Sahada söylentisi olan SHADOW MAN, son yarışının baz alınmamasına inandığım ÖNDERYE, güçlü orijiniyle MAPRO ile SILVER CLOUD'u da yazıp tekimize doğru yol alalım.

BANKOMU DÖRDÜNCÜ AYAĞA SAKLADIM

İlk Maiden'ı oldukça kalabalık geçmiştik ancak bu kez tek geçelim. Son iki yarışında yakın ara  geçilen FIRTINAKASIM, bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Etle tırnak gibi olduğu pilotuyla finishi ilk sırada geçer diyorum. Banko.

Şanlıurfa'da mesafeler uzun bugün. Biz de uzunların başarılı temsilcilerini bütçeler dahilinde değerlendirelim derim. Formuyla göz dolduran ULUPAMİR, kendisi kadar olmasa da iyi durumda olan ekürisinin desteğiyle fotolayabilir. BEYYURDU, son iki yarışında gerilerde bitirse de bugün şansızlığını kırabilir. Sert binicisiyle GODFATHER, moralli YAŞARIN OĞLU ve AĞAYUSUF'u da yazıp kapanışa geçelim.

Günün en kalabalık koşusunu bende kalabalık geçtim. Sıralamamı yapayım siz bütçeniz dahilinde değerlendirin derim... TAKİPETBENİ, LORD OF TIME, SUPREME, ORANGE BLOSSOM, ARBEDAŞLI, KING OF ODESSA. Bol şans...

 

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  6  4 10  3
 9  2  4    2  2
 3  6  8    8  4
11  7  3   11  8
 1  8  1    5 15
          10
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya