SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

ALTILI GANYAN | 06.02.2020 17:11

Altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. TJK Şanlıurfa at yarışı tahminleri ve analizleri burada.

TJK Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri ve Analizleri

Şanlıurfa'da akşam sefası yapamaya hazır mısınız?. Altılı ganyan heyecanı 3. koşudan itibaren başlayacak. Kalabalık bir koşu; at yazmaktan kaçınmayalım derim. Bende; 7 safkan var. 1200 metrede koşulacak yarışa; AGF'de lider durumda olan olan FREESIA'yı yazalım. Ekürisinin de desteğiyle fotoyu önde geçebilir. BELLA CAVALLO oldukça iyi durumda yazalım.

Son yarışında nal toplayan ÇILDIR GÜLÜ'nün ilgilelileri oldukça iddialı konuşmalar yaptı. Biz de şablona ekleyelim derim. Güçlü orijinin hakkını verme zamanı gelen PIECE OF FIRE, WRITE TO ELLIE, FREE POWER ile OKO MOYE'ye bire çarpı atalım derim.

UYGUN GRUPTA ÖNDERYE

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesine geldik... 15 safkan start alacak bu kez... Bütçeler el verdiğince önereceğim isimler yazın derim. Sprinter yapısıyla ÖNDERYE'yi ilk sıradan yazalım. Safkan iyi durumda. Sert binicisi bu kez kazanıp özlediği birinciliği elde edebilir. Nefes ve kondisyon açığını gideren BEN YILDIZSOY ile İRO DİSA'ya da çarpı atalım.

Tabelanın abonmalarından olan YARIŞ BEYİ, son yarışının izlerini silmesini beklediğim DEM DEM, sürat koşularının başarılı ismi; SİHİRBAZ KIZ ile bomboş kilosuyla DREAM'e de bir şans vermenizi öneririm.

BANKOMUZ ÜÇÜNCÜ AYAKTA

Yazdık yazdık; sıra geldi günün tekini açıklamaya... Mahmut Doğan adına düzenlenecek yarışa; 11 safkan katılacak. Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda TEKFORDTEYFİK'i banko verelim derim. Safkan uyumlu binicisi Ferit Yardımcı ile beyaz bayrak-ayna yapabilir düşüncesindeyim. Başarılı safkan bugün ikramiyeyi ahırına götürebilir.

Dördüncü ayakta; eküri destekli HAZEMŞAHLI, özlediği birinciliğe kavuşabilir. 'Yaşlı kurt' CATCH MONEY ile YURTTAY'a birer çarpı atıp ayağı sigorta edelim derim.

MAIDEN YARIŞA DİKKAT!

Maiden yarışa geldi, sıra... NEYMAN'a çarpı atarak başlayalım derim. Safkan sırasıyla 4, 3, 2 yaptı... Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen saflan bugün artan performansının karşılığını alabilir. Maidenların gediklisi haline gelen HAYAT OĞLU, son yarışında yakın ara geçilen ATİK GÜLÜ, iyi ellerde bakılan KÖÇEK ile HİLAL AĞA'yı yazalım.

Saatler; 21.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa Hipodromu'nda 14 kısrak start alacak. Son yarışını kazanan ELMASINKIZI, bugün de kazanıp seriyi sürdürebilir. Harika durumda olan HIZLI ZELİŞ, eküri destekli HİMALA ile ESENKIR'ı da yazalım. Urfa'da zorlu bir gün olacak. Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  3  8  6  6  1
 3 12    3  3  2
10  8    9 10  9
12  5     11  6
 7  1      4  
 4  2        
 1 13        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya