SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Birumut'tur Şanlıurfa!

ALTILI GANYAN | 20.01.2020 17:03

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. Şanlıurfa yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

'Birumut'tur Şanlıurfa!

Bursa Osmangazi'ye yetişemedik, Şanlıurfa'yı boş geçmeyelim diye bir şablon hazırladık. Sahadaki arkadaşlarla kurduğu telefon neticesinde yaptığım kuponu paylaşacağım sizlerle... Herkese bol şans dileyelim...

Şanlıurfa'da; 7 koşulu bir program var. Altılı hanyan, 18.30'da start alacak ikinci koşudan itibaren başlayacak. Zor ve kalabalık programda at yazmaktan kaçmayın diyerek başlayayım da gerisi size kalmış. İlk ayak; 4 be yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesine sahne olacak...

PİSTİ YADIRGAMAZSA BAWEPİR

BAWEPİR, İstanbul'dan moralli geldi. Son iki yarışını çimde kazanan başarılı safkan, uzun süre sonra Urfa'da start alacak. Formuna bakacak olursak tek geçmek gerek. Ancak safkanın rakipleri Şanlıurfa kumuna daha alışkın. Pisti yadırgamazsa rakiplerine nal toplatabilir.

Risk almak isteyenler tek yazabilir. Devam edelim. TEYYARE, tam bir tempo atı... Startta sorun yaşamazsa beyaz bayrak-ayna bile yapabilir. Yine sprinter yapısıyla BETONAYAK ve AVCI CUMA'ya birer çarpı atalım.

BOMBA: AKTAŞOĞLUMSUN!

Ekonomik kuponlar için bu 4 isim yeterlidir. Ayapı sigorta etmek isteyenler; ELMASINKIZI, ŞENALP, BALTACI ve AKTAŞOĞLUMSUN'u da şablonlarına eklesin.

Şanlıurfa'da tempo kaldığı yerden devam edecek. Sevdiği mesafede ŞUBAT ÜÇ diyerek başlayalım. Ardından tabelanın vazgeçilmezlerinden birisi olan KIRIM AY'a da bir çarpı atalım. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen FUAT EFENDİ ile GODFATHER'da kuponlardaki yerini alması taraftarıyım.

'BİRUMUT' KAZANDIRIRIZ

Şanlıurfa'da koşulan yarışlar sürprizlere gebedir. Yarış severlerin gözünden kaçan bir safkanı banko geçeceğim... 1200 metrede koşulacak yarışta BİRUMUT diyorum... Safkan son iki yarışında da üçüncülükte kaldı. Sahada çok iyi hazırlandığına dair söylentiler var. Ben diğer tek hakkımı bu koşuda kullanmaktan yana karar verdim. Belli mi olur 'bir umut' nokta atışı yaparız...

Günün tek kupalı yarışında; 12 safkan yer alacak. Akçakale Belediyesi adına yapılacak koşuda; Eküri destekli BABA ABDULLAH ile başlayalım. Bu safkan son yarışını kazanarak morallendi. Ekürisi TAKİPETBENİ de iyi durumda. Yarışta işbirliği içinde olabilirlerse aynayı ilk sırada birisi geçer. Yarış sevelerin AGF'de zirveye taşıdığı UTKUN BABACAN ile ALSİMA'ya da şans tanıyıp tebala ayağına geçelim.

DAVAI DAVAI ZAMANI!

Geldi; Maiden yarış... İyi durumda olan DAVAI DAVAI, sert binicisiyle ilk zaferini tadabilir. Güçlü pedigrisiyle ZELİŞ SULTAN, süratli stiliyle MATWARI ve KAŞIKÇI ELMASI'na birer çarpı atalım derim.

Şanlıurfa'da kapanışı; 4 ve yukarı İngilizlerin 1900'de piste çıkacağı Handikap 15 koşusuyla yapacağız. Oldukça kalablık bir yarış. 18 safkan piste çıkıp ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahaya yansıtacak.

Ben sıralamamı yapayım siz bütçeniz dahilinde değerlendirin derim: SÜRMELİ BEY, CUPIDS ARROW, WILD WEST, CAPTAIN CEMO, SON OF HAKEEM, REMAZANABİ, TONGA. Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  2  5  2  3 14
11  1   10 11  7
10  4   12  9 10
 9  5      7 12
 8          2
 3         13
 4         15
13          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya