SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 03.02.2020 16:49

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. Şanlıurfa Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

TJK Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

Şanlıurfa'da zorlu yarışlar var... İlk ayak; 18.30'da koşulacak Yamaklara mahsus olan Handikap 16 mücadelesine sahne olacak. 11 İngiliz safkan start alacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren WILD WEST, son yarışında yakın ara geçilen başarılı safkan bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir.

Son yarışında toparlanmaya dair sinyaller veren ISTANBUL HOUSE, performansını bugün bir adım daha öteye daha taşırsa aynayı önde geçebilir. Sevdiği mesafede CUPIDS ARROW ile son yarışını yürüyerek kazanan TINASOĞLU'nu ayrımsız yazalım.

TRANSATLANTIC BOMBAYI PATLATABİLİR

Ekonomik kuponlar için bu dört isim yeterli olur görüşündeyim. Son yarışının izlerinin silmesini beklediğim TAKIPETBENİ'yi yeri olanlar değerlendirsin. Şanlıurfa'da bugün birçok bomba olacaktır. NEW TRANSATLANTIC; benin sürprizim.

Maiden yarış... 4 isimle geçtim... Bütçeniz varsa ekleyin derim. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen YELİZKIZ'a çarpı atarak başlayalım. Güçlü pedigrisiyle ARJİN ABLA, sert binicisiyle KARPUZLI GÜZELİ ile ÖZLATİKA'yı da yazıp zorlu yarışı geride bırakalım derim.

AĞIR ADAM, HIZLI ADIMLAR...

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunun sonunda; kupa var. Eyyübiye Belediye Başkanlığı adına yapılacak yarışta; 10 safkan piste çıkacak. Sprinter yapısıyla AĞIR ADAM diyerek başlayalım.

Ankara ve Kocaeli'nin ardından ilk kez start aldığı Şanlıurfa kaba kumunda fena da koşmayan başarılı tayı ilk sıradan yazalım. Bölgenin en iyi at binen ismi olan Ferit Yardımcı ile fotolayabilir. Yine formda isimlerden BİRDESTAN, eküri desteğiyle yarışta söz sahibi olabilir.

KUBAT FIRTINASI, İYİ HAZIRLANDI

Harika formuyla göz dolduran YELLOW FATHERLY, favorilerimin canını sıkabilir. Son yarışında nal toplasa da KUBAT FITINASI, iyi ellerde bu koşuya hazırlandı. Yarış severler tarafından gözden kaçmışken değerlendirillsin derim.

Dördüncü ayakta; eküri destekli TASARIMCI'yı yazarak başlayalım... Son yarışında da oynadım. Bugün de vazgeçmem. Daha uygun grupta koşacak... Ekürisinin de desteğiyle ilk sıradan yazalım derim. Güçlü pedigrisiyle ÇELİKŞAH, 'yaşlı kurt' GÖKKALE ile nefes ve kondisyon açığını gideren BUMBAİ'ye aman ha yer verin.

ŞANLIURFA'DA ALTIN GİBİ BANKO

Tekimizi tabela ayağına sakladık. Deneyimli isimlerin yer alacağı yarışta; BALTACI'ya şans verelim. Uyumlu binicisi Necmi Altın idaresinde koşuya katılacak başarılı safkan bugün çıktığı gibi bitirebilir. Banko...

Şanlıurfa'da kalabalık bir kapanış bizler bekliyor. Orta mesafe yarışına sahne olacak koşuda; ATİKSOYLU diyerek başlayalım. Tabelanın abonmanı olan bu safkan artık kazanma vaktinin geldiğini anımsayabilir.

Güçlü orijiniyle TURBONUN GÜLÜ, eküri destekli ERAY BABA, kuma yatkın pedigrisiyle ÜNLÜ PRENS, son yarışında yakın ara geçilne YAŞARIN OĞLU ile SURUÇ PRENSESİ'ne şans verip yüksek ikramiyeden gelecek meblağı bekleyelim. Bol şans...

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5 10  1  1  3  1
 9  1  2  3    4
10  6  8  5    3
 4  8 10  8    9
 2          7
 1          6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya