SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Şanlıurfa'da bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 13.01.2020 14:00

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. Şanlıurfa yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

Şanlıurfa'da bankolu gün!

Şanlıurfa'da kalabalık koşulu ve zorlu bir program bizleri bekliyor. Devirli altılılarıyla ünlü Şanlıurfa'da; 8 koşu bir program bizleri bekliyor. Elimizden geldiğince günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şimdiden herkese bol şans dileyelim.

Altılı ganyan 18.30'da başlayacak. 5 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesinde 13 safkan koşuya katılacak. At yazmaktan kaçmayın derim. Be tabelanın abonmalarından birisi haline gelen ve totosuna artık bir birincilik yazması gereken BETONAYAK ile başlayalım derim.

Sıkleti ağır olsa da bu kilolara bana mısın demeyen ŞENALP, sert binicisiyle TUMBUL ŞİMŞEK'e de yer verelim. Son yarışında yarış severlerin güvenini boşa çıkaran YALAZBEYİ için güven tazeleme zamanı. KIRKPINAR, formunu buldu. Aman ha atlamayalım. MAZLUM AĞA, güçlü orijiniyle 'ben de varım' diyebilir. Son olarak da HARZEMŞAHLI'ya bir çarpı atalım derim.

KALABALIK KOŞUDA KAÇMAYIN YAZIN!

Günün en kalabalık koşusundayız. Ben biraz fazla at yazdım. Önerim at yazmaktan kaçmamanız... 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; 16 kısrak piste çıkacak. Son yarışında yakın ara geçilen COME OUT GIRL, bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Son yarışını Burak Bektaş önderliğinde kazanan SİVERCAN, winner pilotuyla bugün de seriye devam edebilir. Son yarışlarında adeta nal toplayan PEACE TRAIL, sert binicisiyle BİNDALIN GÜLÜ, iyi ellerde bakılan BLACK HORSE ve güçlü pedigrisiyle ERDEKLİ'ye birer çarpı atalım.

Geldik; henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine... 4 yaşlı Arapların Maiden yarışında; eküri destekli KÖÇEK'i yazarak şablon oluşturmaya başlayalım. Formda KÜÇÜKDENZİKIZI, sprinter yapısıyla KUŞE ve CEREN HATUN'u da ekleyin derim.

ŞANLIURFA'DA CAZİP BANKO

4 ve yukarı Arapların Handikap 13 mücadelesinde; 12 safkan yer alacak. Şanlıurfa'da tekimi bulmakta zorlansam da takip atım BREDELAL'i banko yazmakta karar kıldım. Sevdiği mesafede uyumlu pilotunu da yakalayan başarılı safkan geçişlerde bir sıkıntı yaşamazsa bugün aynayı ilk sırada geçer görüşündeyim. Güne nefes aldırmasını beklediğim isim; BREDELAL'dir.

Yine geldik Maiden yarışa... Performans olarak rakiplerinin oldukça önünde olan ADUL, yarış severlerin gözünden kaçan GÜL KIZIM, eküri destekli ERCE HATUN ve ATİK GÜLÜ'nü de ekleyip Şanlıurfa'daki kapanışa geçelim derim.

İYİ ELLERDE BAKILAN AMIGDALA

Zorlu Şanlıurfa akşamında kapanış, 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 13 mücadelesine sahne olacak. AMIGDALA, iyi ellerde hazırlandı. CAHİL, son yarışını kazanıp moral depoladı.ALLOGUARD, çok iyi durumda. SERHOŞ DEDE ile UÇANOK'a da kuponlarda yer verip yazdığımız safkanların gelmesini bekleyelim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

URFA ŞABLONU

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 10  3  4  9  1  3
 5  16  6    7  6
 4  11  5    6  7
 6  4  2    2  9
 8  5        15
 2  7        
 11          

TUTAR: 168,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya