SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

TJK Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 03.02.2020 12:43

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. Bursa Osmangazi Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

TJK Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa Osmangazi'de kalabalık koşular olacak. 4 Yaşlı Arap taylarının Şartlı 5 mücadelesinde; 9 kısrak sahne alacak. Tabela içi koşuları olan GURBET ATEŞİ, uyumlu pilotu Ahmet Çelik idaresinde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Sevdiği mesafede HOŞTAY, güçlü pedigrisiyle YAHYABEY GÜLÜ, grupta formuyla öne çıkan ÖZBURGAZ ile EYLÜLÜMCAN'ı yazıp ilk ayağı geçelim derim. Bursa'da zorlu koşular var.

Günün en kalabalık koşularından birisine geldik. Performanslarıyla sorgulana isimler piste çıkacak. Kapalı kutu bir yarış. Mesafe kısa ve aradan sürpriz isimler sıyrılıp fotolayabilir. Kuma yatkın orijiniyle POWERBANK, 'yaşlı kurt' SKY HERO, sprinter yapısıyla DOKUZAĞAÇ ve sert binicisyle GREAT ATTACAK'a çarpı atalım. Ekononomik kuponlar için bu dörtlüyü yazmak yeterli olabilir.

TURGAYBAŞKAN SERİYE BAĞLAYABİLİR

Son yarışını kazanıp moral bulan TURGAYBAŞKAN, seriye bağlayabilir. Bariyer dibini yakalarsa ilk sırayı alabilir. Bomboş kilosuyla PACHINKO, son yarışında nal toplasa da DI FORCE; iyi koşularını hatırlatabilir. Son olarak Bursa'daki sürprizim BRAVE WOLF'u yazın...

Geldik Maiden yarışa... Henüz koşu kazanamamış 10 tane Arap tayı piste çıkacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren UÇANBEYİN OĞLU, son yarışında yakın ara geçildi. Bugün performansını taçlandırabilir. Güne alternatif tek olarak yazılabilir.

OĞLUM KÜBEŞ SON KEZ MAIDEN KOŞAR

İyi ellerde bakılan ATANERHAN, güçlü pedigrisiyle OĞLUM KÜBEŞ, tabela içi koşuları olan ÜNDEĞER ile ZANZİBAR'ı yazalım. Bakalım Maiden'a kim veda edecek.

Yazdık yazdık; bankoya geldi sıra. Aslında AGF'de yüksek çıkan isimleri tek yazmam ancak YILDIZHANSTAR'ı tek geçtim. Safkan çok iyi durumda. jokey değişikliğine gitse de bugün aynayı kimselere bırakmaz.

TABELA AYAĞI KARIŞABİLİR

Yine kalabalık koşuya denk geldik... At yazmaktan kaçamadım... Bence sizde kaçmayın. Bursa Osmangazi'de sürpriz koşulara gebe yarışlar çıkmasını bekliyorum. Bir tekimizi önerdik, diğeri de gelirse güzel bir ikramiye kazanırız düşüncesindeyim.

Koşuya gelecek olursak; SELDANINOĞLU, FEYAT BABA, EMİRALİ, MAVİYASEMİN, BİLBİLAN, YÜCEDAĞ, KAZDAĞI ve BALAMİREFE bütçeler dahilinde yazılsın derim...

İlk tekimizi vermiştik sıra geldi; ikincisine... 1200 metrede koşulacak sürat yarışında; MINDHUNTER diyelim. 4 aylık aranın ardından start alacak kalite safkan, çıktığı gibi bitirir. Banko. Bol şans...

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  9  6  1  4  5
 6  7  3    5  
 9  3  4    8  
 7  2  7   13  
 3  4  8   15  
  11      7  
   5      6  
  14     10  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya