SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 31.12.2019 12:33

Adana At Yarışı Tahminleri

Yurt genelinde etkisini gösteren yağışlı hava Adana'da da kendinisini gösteriyor... Kumda ıslak zemind koşacak safkanlar, ayakları yere düz bassın diyelim ve Adana Yeşiloba Hipodromu'ndaki koşuların gen haritalarını çizmeye başlayalım...

4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesiyle altılı ganyan start alacak. 8 safkan boy gösterecek. Son yarışını Mert Ali Solmaz pilotluğunda rahat kazanan MAVİ ATEŞ, bugün de seriyi sürdürebilir. ATOM SAÇAN, sıkleti ağır olsa da bu kiloların hakkını verebilen bir safkan. Etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle kazanırı olan bir isim. İkili harika durumda. Favorimin en ciddi rakibi...

Uzunların başarılı ismi KOMET olmadan kupon olmaz... Son yarışını da kazanıp morallenmişken onu da ekleyelim. Ve kuma yatkın orijiniyle KIRMIZIKAYA'yı ekleyip bu ayağa bir nokya koyalım derim.

BU AYAKTA AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN

Geldik ikinci ayağa... 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesindeyiz. 13 safkan yer alacak kalabalık bir koşu... Sürpriz bir isimle başlayalım derim... Uzun süredir kötü koşan PALA SALİH, bugün kazanıp kendisini yarış severlere hatırlatabilir. Sprinter yapısıyla ÖZKARA'yı yazalım. Ali Kaçmaz, bomba patlatmayı sever. Bugün kazanıp kupon bırakmak istemeyebilir.

Kuma yatkın orijiniyle DARYÜZ, son yarışında nal toplayan ÇAKIRALİ; bugün güven tazeleyebilir. Grubun yaşlı kurtlarından ANADOLUKAN, bomboş kilosuyla yerini koruyabilirse fotolayabilir. Ekür destekli YURDAKUL ile ÇOLPANLI'yı da yazıp bu zorlu ayağı geçelim.

FARA FERN BENDE ÖNDE KOŞAR

Arap koşularının ardından geldik İngilizlere... 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde inişli çıkışlı grafikleriyle dikkate çeken isimler start alacak. Sevdiği mesafede strat alacak safkan, sert binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir. BELENUS son yarışında sert grupta koşup kazandı. Moral depoladı. Bugün de çıkışını devam ettirebilir.

Son yarışında yakın ara geçilen Adana'nın formda safkanı KISAS BEYİ ile bomboş kilosuyla IMBARCO'yu ekleyin derim. IMBARCO, takip atımdır. Her ne kadar son sırada önersem de iyi koşmasını bekliyorum.

VAZİYET ALIN; ADANA'NIN TEKİ BURADA!

3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesi her ne kadar zor gözükse de; Adana'daki arkadaşlarla yaptığım telefon görüşmesinde STAR SCREAM'i yaz geç dedi... Son iki yarışını kazanıp duble yapan başarlı safkan, bugün Özcan Yıldırım idaresinde de kazanıp seriye devam eder. Banko.

Maiden koşuya geldi sıra... 2 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde 8 tay piste çıkıp ilk yarış zaferini elde etmek isteyecek. İlk yarışında ikinci olup birinciliğe göz kırpan ALASKA, güçlü orijiniyle BABAOKTAY ile LAGOON'u yazıp bu ayağı geçelim.

O BİR REİS GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Adana'da günün kapanışı kalabalık olacak. 3 yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesinde; 18 safkan koşacak. Günün en kalabalık mücadelesinde; önereceğim 4 safkanla işi bitirmeye çalışacağım. O BİR REİS, çok formda. Gökhan Kocakaya'dan çıokıp Ahmet Çelik ile bu yarışta yer alınacak. Matador, kapanışı güzel yapabilir. Güne nefes aldırabilir bu safkan...

Tabela içi koşuları olan ve formda olan DERDİYOK, rakibimin en ciddi rakibi olur düşüncesindeyim. SUKAYA ile ZAMAN HATTI da kendilerine kalabalığın içinden bir çıkış yolu bulabilirlerse fotoyu görebilirler. Şansınız bol kazancınız daim olsun...

Adana şablonu

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5.ayak  6. ayak
 2  5  3  3  1  3
 3  7  5    2  5
 7  6  1    6  9
 6  10  7      8
   12        
   3        
   13        

TUTAR: 94,08

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya