SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 01.01.2020 11:57

Bursa At Yarışı Tahminleri

Öncelikle herkese mutlu yıllar... 2020 herkese önce sağlık sonra da mutluluk getirsin. Şansımız bol kazancımız daim olsun...

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda 6 koşulu bir program bizleri bekliyor... İlk yarış saat 14.30'da; koşulacak. Safkanların ayakları yere düz bassın diyelim ve değerlendirmelere başlayalım...

4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; eküri destekli FATİHİNGÜLÜ ile başlayalım derim. Bu safkan orta mesafenin iyi koşucularından... Son yarışlarında tabelanın gerisinde kalsa da ilgilileriyle yaptığım görüşmelerde safkana çok güvendiklerini ilettiler. Ben ilk sıradan yazmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ardından nefes ve kondisyon açığını gideren GÜLFİDEM, performansıyla göz dolduran KUĞU GÜZELİ, son yarışında yakın ara geçilen KIZILYAR ile SULTANHAN'ı yazıp ilk koşuyu geçelim.

NEVRİYE HANIM, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

4 yaşlı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; NEVRİYE HANIM diyerek başlayalım. İstanbul'da sert gruplarda mücadele edip Bursa Osmangazi Hipodromu'na gelen ve bu pistteki ilk koşusunu adeta yürüyerek kazanan başarılı safkan cazip durumdayken bir kez daha değerlendirilebilir.

Son yarışında jokey değişikliğine gidip Mahmut Turan ile foto yapmıştı. Bu ikiliden bugün de aynı başarıyı bekliyorum. Kuponu sigorta etmek isteyenler; BABÜRBEY ile GUBAZ'ı da eklesin...

KIRCAALİ ile başlayalım kuponu doldurmaya... Safkan, İzmir'de oldukça sert bir grupta piste çıkıp kazanmasını bilmişti. O gün kupon bırakmayan KIRCAALİ, oldukça moralli durumda. Tugay Alıcı pilotluğunda kazanırı olan isimdir.

Ardından tabela içi koşuları olan WIN FOR ME'yi yazalım. Safkan AGF'de değerini bulmasa da iyi durumda. Ve YILMAZHAN... Uzunları iyi koşan bir isim. Tolga Yıldız pilotluğunda aynayı zorlamasını bekliyorum.

OSMANGAZİ'DE KEBAP GİBİ TEK!

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesindeyiz. 6 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Bursa'da zorlu geçmesini beklediğim bir gün koşula da sürprizlere açık. Ben bu ayakta teki yıkıyorum. Biraz riskli de şablon hazırladım. İnşallah yeni yıla kazanarak gireriz.

Koşuya gelecek olursak; son yarışını adeta yürüyerek kazanan GO AHEAD, büyük bir sürprize adım atmıştı. Önemli rakipleri saf dışı bırakıp Maiden'dan çıkmıştı. Pilotu Sinan Özen safkanla etle tırnak gibi oldular. Bugün bu ikili yine kazanıp kupon bırakmaz diyorum. Banko.

MOON RULER'A AMAN DİKKAT!

Bursa'da tebela ayağına geldi sıra... 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 2 mücadelesinde son yarışını kazanıp moral depolayan BÜYÜK AJİBA'yı yazarak başlayalım. Son iki yarışında yakın ara geçilen BEŞYÜZYİRMİ, oldukça hırslanmış durumda. Bursa'daki konuştuğum arkadaşlar safkan hakkında olumlu şeyler söyledi. Kazanırı var.

Ardından güçlü orijiniyle LIVING FOR LOVE diyorum. Safkanın artık kazanma zamanı geldi. Ve son olarak MOON RULER, ahırlar bölgesinden kulağıma gelen isimdir. Deneyin derim.

KAPANIŞTA AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN

Bursa Osmangazi'de kapanışı; 5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde;12 safkan start alacak. Eküri destekli URLA DESTANI ile başlayalım.

Güçlü pedigrisinin hakkını verme zamanı geldi de geçiyor artık. 'Yaşlı kurt' KARAZEYTİN, uygun kilosuyla KAYABERT, sert binicisiyle YÜREKLİ TAY ve MAZLUMZÜLFİKAR'a da birer çarpı atın derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Bursa altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  8  2  1  1  7
 7  5  3    2  4
 8  6  5    8  8
 3        7  5
 1          6

TUTAR: 63,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya