SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de cazip tek!

ALTILI GANYAN | 01.01.2020 13:27

Veliefendi'de cazip tek!

İstanbul'da yılın ilk altılısı keyifli ve bir o kadar zorlu koşular ev sahipliği yapacak. İstanbul Veliefendi'de aştılı ganyan, tay koşusuyla start alacak. Önemli aygırlardan birisi olan Yonaguska adına koşulacak... Safkanların sahiplerine hayırlı olsun diyerek başlayalım.

İlk startlarına çıkacak olmaları, koşuyu kapalı kutu haline getiriyor. Orijinleri ve jokeylerini baz alarak el verdiğince yazalım. Sahadaki ağabeylerim ve kardeşlerimle irtibata geçtim ve şu isimleri yazmaya karar verdim: LUNA PIENA, CETERS PARIBUS, ASLAN KADİR, BARBIE ROYAL ve DR MIRACLE... Safkanların ayaklara yere düz bassın...

HANIM HANIM DENENSİN

4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 6 yarışındayız. 9 başarılı safkan birincilik mücadelesi verecek. Her ne kadara son yarışlarında tabelanın gerisine düşülse de at yazmaktan kaçmayın derim.

Ben bütçem ölçüsünde; 4 isme şans tanıdım. AGF'de gerilerde olsa da HANIM HANIM diyerek başlamak istiyorum. Ahırlar bölgesinde bu isim yüksek sesle konuşuluyor. Yılın ilk gününde fotoyu önde geçip bombayı patlatabilir.

Sprinter yapısıyla GURBET ATEŞİ, güçlü orijiniyle HİLALEDA, uzun - kısa fark etmeksizin iyi koşan SANBERK'i de ekleyip bu jeyifli mücadeleye bir nokta koyalım derim.

ZAZAHASAN UZUNLARIN İYİ İSMİ

5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; iki isimle geçelim derim. Ben ZAZAHASAN diyorum... Son yarışlarında; fotonun uzağında kalsa da sevdiği mesafede bugün birincilik özlemine son verebilir. Hatta risk alınıp tek de geçilebilir düşüncesindeyim. Sigorta isteyenlere AKDAMAR'ı yazmalarını tavsiye ederim. Safkan nefes ve kondisyon bakımından iyi durumda. Yanına eklenebilir.

Geldik günün tekine... 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde 10 kişiden 6'sının tek yazdığı ULUDAZ'ı yıkıyorum. Ben grubun deneyimli ismi olan IMPULSIVE'yi tek geçiyorum. Bir de sert binicisi Özcan Yıldırım ile beyaz bayrak-ayna yapacağı görüşündeyim.

DİKKAT! TABELA AYAĞI TAY KOŞUSU!

Altılı tay koşusuyla start almıştı. İkiye bölünen koşunun devamında; SAILOR MAN, FINAL BATTLE, BLACK OR WHITE, ENVER ve BRAVE PRINCE'i yazıp Veliefendi'de kapanışa geçelim.

Günün en kalabalık koşusuna geldi sıra... 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde 15 safkan piste çıkacak. Bütçeler el verdiğince Veliefendi'de kapanışı kalabalık tutmanızı öneririm. Bütçem dahilinde kuponuma yazdığım isimler şu şekilde: ÇEKO DAYI, DAKOTA, BABAROS, ALEXANDRAPOLI, FAHRENHEIT. Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  2  5  1  5  2
 2  7  1    7  1
 1  3      6  7
 7  6      3  6
 4        1  3

TUTAR: 70,0

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya