SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 05.01.2020 12:00

İzmir'de teksiz altılı!

İzmir Şirinyer'de 6 koşulu bir program var... İlk koşu; 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesiyle start alacak. 7 safkan sahaya çıkacak. BABO BRAO ile başlayalım. Harika formunu son yarışında birincilikle taçlandıraln başarılı safkan etle tırnak gibi olduğu pilotu Gökhan Gökçe ile yine fotonun en büyük adayı...

Hatta risk alınıp tek de yazılabilir. Son yarışının izlerini silmesini beklediğim; DOYOUN HEARTED ile bomboş kilosuyla start alacak PARAMPARÇA'yı yazıp güne merhaba diyelim.

MAIDEN YARIŞA DİKKAT DERİM

Geldik henüz kazanmanın ne anlama geldiğini bilmeyenlerin mücadelesine... 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde; 10 safkan boy gösterecek. En kalabalık tuttupum ayak bu koşu olacak. Grubun en iyi durumda olan ismi; FOOL HARDY, sahadaki arkadaşlar da artık son Maidenı olur diyor. Yazalım.

Sıkıntılarından arınmış bir şekilde start alacak RED RANGER'ı da ekleyelim. Maiden'dan at çıkarmakta üstüne olmayan Sinan Özen ile koşacak BY AKDEMİR, rakiplerinden daha bir pişkin olan DEMBE ile MENDİP HAN'a birer çarpı atalaım derim.

CELALİYE KAZANIR DİYORUM

Günün en en keyifli ve bir o kadar zor koşusuna geldi sıra... CELALİYE, tabelanın abonmanı haline geldi. Safkan iyi durumda ve artık kazanmasının zamanın geldiğine inanıyorum.

Safkanı ve ilgililerini bu durum oldukça hırslandırmış olacak ki; oldukça iddialı konuştular. İlk sıradan yazalım. Ardından; sprinter yapısıyla BABA AVCI'ya bir çarpı atalım. LOOK STAR'ı da ekleyip arkanıza yaslanın... Yarışın keyfini doyasıya çıkarın...

'YAŞLI KURT' GÜVEN TAZELER

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra... 'Yaşlı kurt' BİLDENHAN'ı yazarak başlayalım derim. Safkan son yarışında; beklentileri karşılayamasa da bugün kazanıp güven tazeleyebilir.

Ardından iyi durumda olan ROMEO'yu yazmanızı şiddetle tavsiye ederim. O da çok iti durumda. Son yarışında yakın ara geçildi. Kazanıp özlediği birinciliği totosuna yazdırabilir. Ben bu ikiliyi yeterli gördüm ve iki Turbo temsilcisini devre dışında bıraktım. Bol şans...

VASEEM SERİYE DEVAM EDER

Geldik tabela ayağına 5 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde 6 isim piste çıkacak. Uzun mesafenin başarılı isimleri koşuda olacak. Ben VASEEM'i yazarak başlayalım derim. Son yarışını kazanan safkan İzmir'de bombayı patlatıp kupon bırakmamıştı. Bugün de seriye devam edebilir.

MY SULTAN, son yarışında yakın ara geçildi. Formunu birincilikle taçlandırmak için fırsat kollayacaktır. GÜLŞEKER, uzunda da kısada da iyi olduğunu son iki yarışında kanıtladı. Son iki yarışını Bursa ve İzmir'de yaptı.

BOMBACAN, BOMBAYI PATLATIR

İkisini de kazanıp duble yapan başarılı safkan seriye devam etmek isteyecektir. Son iki yarışında tabelaya giremese de bomboş kilosuyla BOMBACAN'a da bir çarpı atalım.

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda altıncı ve son koşudayız. 4 yaşlı Arapların Şartlı 3 yarışında; 11 safkan boy gösterecek. Son yarışında yakın ara geçilen ÇİFTETELLİ, bu kez kazanıp bizlere bu havayı oynatacaktır. Uyumlu pilotuyla ALSİNEM, güçlü olrijiniyle ÖZGÜRLÜK ve YÜCESOYLU'yu yazıp güne noktayı koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

İzmir şablonu

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  6  5  2  4  3
 3 10  1  4  6  6
 5  4  3    5  9
   5      1  5
   9        

TUTAR: 100,80

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya